Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування вітає Заступника Голови Комітету Сінченка Віктора Миколайовича з обранням його почесним членом Національної академії аграрних наук України.

Життя Сінченка В.М тісно пов'язане з сільським господарством і є зразком відданого служіння рідній землі та українському народу, адже майже за 3 десятиліття він пройшов трудовий шлях від водія до голови правління колгоспу, а згодом і голови Кагарлицького районного агропромислового об'єднання, голови правління агрофірми (с. Бурти  Кагарлицького району).

Віктор Миколайович є активним провідником реформ у сферах сільського господарства, місцевого самоврядування і забезпечує їх втілення у життя через законотворчу діяльність.

 У Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування В.Сінченко курує підкомітети з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Саме до відання цих двох підкомітетів належать питання адміністративно-територіального устрою України, зокрема щодо утворення і ліквідації районів, встановлення, зміни меж районів і міст, найменування сіл, селищ, міст, районів, встановлення статусу населених пунктів, знаменних подій, дат населених пунктів, інших адміністративно-територіальних одиниць, державних символів України, державних нагород України, спеціального статусу столиці України та інших міст, служби в органах місцевого самоврядування, місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення, зокрема щодо організації та діяльності органів місцевого самоврядування, їх повноважень, статусу сільських, селищних, міських голів, статусу депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад, статутного права територіальних громад, організації та діяльності будинкових, вуличних, квартальних та інших органів самоорганізації населення.

Сінченко В.М. є автором та співавтором низки проектів Законів та Постанов Верховної Ради України, поправок до законопроектів. Серед законотворчого доробку депутата: проекти Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про столицю України - місто-герой Київ», «Про асоціації органів місцевого самоврядування», «Про внесення змін до Закону України «Про державні нагороди», проекти Постанов Верховної Ради України про зміну меж, присвоєння та зміну назв окремих адміністративно-територіальних одиниць України, тощо.

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Архів новин попередніх скликань”

18 грудня 2015 10:59
17 грудня 2015 14:46
17 грудня 2015 10:22
16 грудня 2015 16:56
16 грудня 2015 11:53
Голова Комітету Сергій Власенко взяв участь в урочистому заході з нагоди 30-річчя відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування та 20-річчя членства України в Раді Європи, який був організований Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015 – 2017 роки
15 грудня 2015 15:55
15 грудня 2015 09:57
14 грудня 2015 10:50
11 грудня 2015 14:11
10 грудня 2015 09:40