Згідно з даними офіційного обліку адміністративно-територіальних одиниць України у Полтавському районі Полтавської області у складі Гожулівської сільської ради обліковується населений пункт Падалки (з 1946 року – як хутір, а з 1967 року – як село), який знаходиться на відстані 4 км від центру с. Гожули та налічує 682 мешканця.
Разом із тим, за інформацією Гожулівської сільської ради з 1992 року на місцевому рівні у статистичному обліку та документообігу, в тому числі при оформленні документів, вчиненні нотаріальних та реєстраційних дій, замість назви село «Падалки» застосовується назва село «Біологічне», що пов’язується з діяльністю Гожулівсьої державної біофабрики, якій було передано у постійне користування частину земель Гожулівської сільської ради. У зв’язку із цим виникла практична необхідність, підтримана жителями села та органами місцевого самоврядування – Гожулівською сільською, Полтавською районною і Полтавською обласною радами, – у перейменуванні села Падалки на село Біологічне, оскільки населений пункт з такою назвою в офіційному обліку адміністративно-територіальних одиниць України відсутній.
Інститут української мови НАН України зазначає, що відомості про село Падалки містяться в усіх повоєнних Адміністративно-територіальних поділах Української РСР і Адміністративно-територіальних устроях України (1987, 2012 рр.). Назва села є множинною формою прізвища Падалка, яке добре відоме на Полтавщині за історичних часів. У листі Інституту також зазначається, що село Біологічне виникло в другій половині ХХ століття, як самостійна адміністративно-територіальна одиниця воно згадується лише в реєстрі Адміністративно-територіального поділу Полтавщини (1943-2002 рр.). Ймовірно, виникнення села пов’язане із функціонуванням науково-дослідної біоділянки чи господарства.
У зв’язку із зазначеним Інститут дійшов висновку, що колись окремі населені пункти – Падалки та Біологічне зараз складають одне село під різними назвами: Біологічне (відповідно до реєстру Адміністративно-територіального поділу Полтавщини) та Падалки (згідно з офіційним Адміністративно-територіальномим устроєм України). При цьому Інститут вважає за доцільне зберегти історичну назву села – Падалки.
Питання про перейменування села Падалки підтримане територіальною громадою на загальних зборах громадян, погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Гожулівською сільською, Полтавською районною, Полтавською обласною радами та Полтавською обласною державною адміністрацією.
Заслухавши інформацію підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою, з’ясувавши позицію народних депутатів України – членів Комітету, запрошених на засідання осіб та обговоривши питання, Комітет у х в а л и в:
1. Підтримати подання Полтавської обласної ради щодо перейменування села Падалки Гожулівської сільської ради Полтавського району Полтавської області на село Біологічне та доручити народним депутатам України – членам Комітету розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про перейменування села Падалки Полтавського району Полтавської області».
2. Рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 1 частини першої та частини другої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України «Про перейменування села Падалки Полтавського району Полтавської області» прийняти за основу та в цілому.
3. Доручити виступити на пленарному засіданні Верховної Ради України під час розгляду цього питання народному депутату України, голові підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою М.Федоруку.