Головна > Текстові публікації > Архів новин попередніх скликань

Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Архів новин попередніх скликань

10 серпня 2015, 16:21

результати законотворчої роботи

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування схвалив результати своєї законотворчої роботи за період першої та другої сесій Парламенту.

Так, за звітний період Верховною Радою України за пропозицією Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування було розглянуто 23 проекти законів України. Серед яких 4 прийнято в цілому як закони України, це, зокрема: про внесення змін до Закону України «Про державну службу» (щодо відтермінування набрання чинності) (реєстр. № 1072), про добровільне об'єднання територіальних громад (реєстр. №0915), про засади державної регіональної політики (реєстр. № 0908), про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» (реєстр. №2378).

Проект Закону про службу в органах місцевого самоврядування (реєстр. №2489) та проект Закону про державну службу (реєстр. № 2490) схвалено в першому читанні за основу; відхилено, знято з розгляду, враховано в інших проектах – 17 проектів законів України.

Також Комітетом як головним підготовлено, а Верховною Радою України прийнято 21 постанову з питань, що належали до її компетенції.

Станом на 20 липня 2015 року в законодавчому портфелі Комітету на опрацюванні перебуває близько 60 проектів законів України щодо яких Комітет визначено головним і з яких вже 18 підготовлено до розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України.