Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на засіданні 3 червня 2015 року рекомендував Верховній Раді України повернути на доопрацювання народному депутату України Д.Ліньку внесений ним проект Постанови про присвоєння назви Гідності та Свободи площі біля Головпоштамту в місті Києві (реєстр. № 2237).
Даний проект містить приписи на адресу Київського міського голови ухвалити розпорядження про проведення громадських слухань на тему присвоєння назви Гідності та Свободи площі біля Головпоштамту в місті Києві та ініціювати відповідну пропозицію перед Київською міською радою. На думку автора, це дозволить увіковічнити пам`ять про протистояння Українського народу злочинному корумпованому режиму в період з листопаду 2013 по лютий 2014 років.
Під час розгляду проекту Постанови на засіданні члени Комітету зауважили, що імперативне регулювання відповідного питання Верховною Радою України не узгоджується з положеннями Конституції України. Окрім того, відповідно до пункту 1 статті 37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” підготовка і внесення на розгляд відповідної ради питань про найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території відповідного населеного пункту, належить до виключної компетенції виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.
Присутній на засіданні Комітету Заступник міського голови-секретар Київської міської ради О.Рєзніков зазначив, що підстави та порядок присвоєння об’єктам міського підпорядкування назв і дат історичних подій у місті Києві врегульовано рішенням Київської міської ради від 13 листопада 2013 року № 432/9920, прийнятим у відповідності до Закону України від 24 травня 2012 року № 4865-VI “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назві дат історичних подій”. Також Кабінетом Міністрів України унормована порядок проведення громадських слухань з такої категорії питань, а Київським міським головою видано відповідне розпорядження.
Заступник міського голови-секретар Київської міської ради також наголосив, що єдиною площею біля будівлі Головпоштамту у місті Києві є Майдан Незалежності і з точки зору архітектурних та містобудівних правил розподіл єдиного простору площі на окремі частини видається недоречним. З іншого боку, пам’ять загиблих під час подій листопада 2013 – лютого 2014 років увічнена у назві вулиці “алея Героїв Небесної Сотні”, яка розташована безпосередньо біля Майдану Незалежності.