Головна > Текстові публікації > Архів новин попередніх скликань

Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Архів новин попередніх скликань

15 квітня 2011, 14:52

Ключковський 14.04.11

Заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Юрій Ключковський та головний консультант секретаріату Олена Рибак взяли участь у третьому раунді оцінювання України експертами Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO), присвяченому питанням криміналізації корупції та прозорості фінансування політичних партій, що відбувся у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2011 року.

Заступник Голови Комітету поінформував присутніх про напрями та пріоритети діяльності Комітету в сфері законодавчого забезпечення діяльності політичних партій та об’єднань громадян. Звернув увагу, що засади фінансування діяльності політичних партій в Україні визначаються Законами України «Про об’єднання громадян», «Про політичні партії в Україні», «Про оподаткування прибутку підприємств» та вказав на проблеми у правозастосуванні відповідного законодавства.

Також предметом обговорення на заході стали питання доцільності встановлення граничних розмірів на видатки політичних партій під час виборчих кампаній та оприлюднення джерел фінансування партій.

Юрій Ключковський висловив побажання, щоб звіт експертів Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO) був адаптований до сучасних реалій розвитку політичного життя і громадянського суспільства в Україні, тому що українська демократія дуже молода, їй лише 20 років.