Діяльність Комітету

07 червня 2011, 12:18

календарний план

Про календарний  план

проведення засідань Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування  та його підкомітетів на період IV сесії Верховної Ради України шостого скликання

(лютий-липень 2009 року)

 

Розглянувши, відповідно до статей 13, 38, 41 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», питання про календарний  план проведення засідань Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування та його підкомітетів на період IV сесії Верховної Ради України шостого скликання (лютий-липень 2009 року), Комітет вирішив:

1. Затвердити календарний план проведення засідань Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування та його підкомітетів на період IV сесії Верховної Ради України шостого скликання (лютий-липень 2009 року).

2. Головам підкомітетів, відповідно до Плану роботи Комітету на період  IV сесії Верховної Ради України шостого скликання, склаcти графіки засідань підкомітетів на кожний наступний місяць, погодивши їх з Головою Комітету.

3. В календарному плані проведення засідань Комітету передбачити, що засідання Комітету:

- у дні пленарних засідань Верховної Ради України проводяться о 15:00;

- в тиждень роботи в комітетах о 10:00.

4. Контроль за виконанням плану проведення засідань Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування та його підкомітетів покласти на секретаря Комітету Гордієнка С.В.