Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
22 січня 2015, 17:40

Рішення про календарний план проведення засідань Комітету питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та його підкомітетів на період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2015 р.)

Розглянувши, відповідно до положень Закону України “Про комітети Верховної Ради України”, питання про календарний  план проведення засідань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та його підкомітетів на період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2015 р.) та заслухавши пропозиції секретаря Комітету О.Гончаренка, Комітет  вирішив:

1. Затвердити календарний план проведення засідань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та його підкомітетів на період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2015 р.) з подальшим врахуванням змін та доповнень до нього.

(Додається).

2. Головам підкомітетів відповідно до Плану роботи Комітету на період     шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання склаcти графіки засідань підкомітетів на кожний наступний місяць, погодивши їх з Головою Комітету.

3. В календарному плані проведення засідань Комітету передбачити, що:

- засідання Комітету проводяться кожної середи о 15:00 у дні пленарних засідань Верховної Ради України;

- засідання підкомітетів Комітету відбуваються у дні пленарних засідань Верховної Ради України та у тижні роботи в комітетах.

4. Контроль за виконанням плану проведення засідань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та його підкомітетів покласти на секретаря Комітету О.Гончаренка.