Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
20 лютого 2023, 11:00

Обговорення на тему: «Перспективи вдосконалення виборчого законодавства в частині інформаційного забезпечення та передвиборної агітації: проект Закону про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо вдосконалення регулювання інформаційного забезпечення виборів та здійснення передвиборної агітації реєстр. № 8310 або що не увійшло в Закон України «Про медіа» (20 лютого 2023 року)

 
20 лютого на майданчику Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбулось обговорення на тему «Перспективи вдосконалення виборчого законодавства в частині інформаційного забезпечення та передвиборної агітації: проект Закону про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо вдосконалення регулювання інформаційного забезпечення виборів та здійснення передвиборної агітації реєстр. № 8310 або що не увійшло в Закон України «Про медіа».

Під час заходу було представлено вказаний законопроект, експертні висновки до нього та обговорено питання реформування нормативного регулювання передвиборної агітації і інформаційного забезпечення виборів з огляду на євроінтеграційні зобов’язання України щодо необхідності узгодження положень національного законодавства із законодавством Європейського Союзу, міжнародними стандартами та практиками.

У заході взяли участь народні депутати України, представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Центральної виборчої комісії, вітчизняних та міжнародних організацій та інституцій, експерти.

Обговорення відбулось за сприяння та підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні та Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА».

Відеозапис заходу можна переглянути за цим посиланням: https://youtube.com/live/QUPCBxiqJug