Діяльність Комітету

01 жовтня 2019, 11:54

Історія Комітету 9 скликання

 

9 скликання

Верховна Рада України дев’ятого скликання на пленарному засіданні 29 серпня 2019 року прийняла Постанову №19-IX "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання", відповідно до якої було утворено Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і обрано Головою Комітету, Першим заступником Голови Комітету, заступниками Голови Комітету, Секретарем Комітету, членами Комітету таких народних депутатів України:

Голова Комітету: Клочко Андрій Андрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Перший заступник Голови Комітету: Лозинський Роман Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

Заступник Голови Комітету Загоруйко Аліна Леонідівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Заступник Голови Комітету: Качура Олександр Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Заступник Голови Комітету: Шуляк Олена Олексіївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Заступник Голови Комітету: Гузь Ігор Володимирович – народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

Секретар Комітету: Ісаєнко Дмитро Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ".

члени Комітету:

Аліксійчук Олександр Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Балога Віктор Іванович – народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

Безгін Віталій Юрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Білозір Лариса Миколаївна – народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

Бондар Ганна Вячеславівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Гурін Дмитро Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Дунда Олег Андрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Іванов Володимир Ілліч – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Кальцев Володимир Федорович – народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

Корнієнко Олександр Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Літвінов Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Микиша Дмитро Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

М'ялик Віктор Ничипорович – народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

Плачкова Тетяна Михайлівна народний депутат України, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

Поляк Владіслав Миколайович – народний депутат України, депутатська група "За майбутнє";

Рубльов В’ячеслав Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Саврасов Максим Віталійович – народний депутат України, фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

Стріхарський Андрій Петрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Чорний Дмитро Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

Шкрум Альона Іванівна – народний депутат України, фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина";

Юнаков Іван Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

 

 

За рішенням Комітету від 04 вересня 2019 року у його складі було створено 12 підкомітетів та обрано їх голів:

- підкомітет з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії (голова – А.Загоруйко);

- підкомітет з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород (голова – О.Корнієнко);

-- підкомітет з питань адміністративно-територіального устрою (голова – В.Безгін);

- підкомітет з питань місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення (голова – Д.Гурін);

- підкомітет з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур (голова – Л.Білозір);

- підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів (голова – В.Рубльов);

- підкомітет з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови (голова – Г.Бондар);

- підкомітет з питань будівництва та проектування (голова – О.Дунда);

- підкомітету з питань технічного регулювання і ціноутворення у будівництві, виробництва будівельних матеріалів та енергоефективності у будівельній галузі (голова – І.Юнаков);

- підкомітет з питань захисту інвестицій в об'єкти будівництва (голова – О.Аліксійчук);

- підкомітету з питань житлової політики та житлового господарства (голова – О.Літвінов);

- підкомітет з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, ліцензування і страхування у будівництві.