Діяльність Комітету

14 грудня 2006, 15:34

Історія Комітету 5 скликання (2006 - 2007)

 

У Верховній Раді України п’ятого скликання назву Комітету було в черговий раз змінено на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (Постанова Верховної Ради України “Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України п’ятого скликання” №8-V від 11 липня 2006 року”) і обрано у такому складі.
Голова Комітету: Рибак Володимир Васильович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів. 
Перший заступник Голови Комітету: Матвієнко Анатолій Сергійович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок "Наша Україна", фракція Блоку "Наша Україна".
Заступник Голови Комітету: Тихонов Віктор Миколайович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів. 
Заступник Голови Комітету: Осика Сергій Григорович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок Юлії Тимошенко, фракція "Блок Юлії Тимошенко".
Секретар Комітету: Пономаренко Георгій Григорович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Комуністична партія України, фракція Комуністичної партії України.

Члени Комітету:

Безсмертний Роман Петрович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок "Наша Україна", фракція Блоку "Наша Україна";

Богашева Наталія Владиславівна – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок "Наша Україна", фракція Блоку "Наша Україна";

Боднар Ольга Борисівна – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок Юлії Тимошенко, фракція "Блок Юлії Тимошенко";

Горбатюк Анатолій Олексійович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів;

Горбенко Наталія Арсентіївна – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів;

Данілов Олексій Мячеславович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок Юлії Тимошенко, фракція "Блок Юлії Тимошенко";

Ключковський Юрій Богданович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок "Наша Україна", фракція Блоку "Наша Україна";

Кузьменко Сергій Леонідович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Соціалістична партія України, фракція Соціалістичної партії України;

Лапін Євген Васильович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів;

Лук’янов Владислав Валентинович, народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів;

Петренко Вадим Михайлович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок Юлії Тимошенко, фракція "Блок Юлії Тимошенко";

Писарчук Петро Іванович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів;

Суслов Євгеній Іванович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Блок Юлії Тимошенко, фракція "Блок Юлії Тимошенко";

Цапюк Степан Кирилович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів;

Черноморов Олександр Миколайович – народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів.

У складі Комітету діяло 6 підкомітетів:

- підкомітет з питань державного будівництва;

- підкомітет з питань організації місцевого самоврядування;

- підкомітет з питань органів виконавчої влади;

- підкомітет з питань місцевих бюджетів та комунальної власності;

- підкомітет з питань регіональної політики та об’єднань громадян;

- підкомітет з питань організації виборів та референдумів.

Н.В.Богашеву було обрано головою підкомітету з питань організації виборів та референдумів, О.Б.Боднар очолювала підкомітет з питань державного будівництва, підкомітетом з питань органів виконавчої влади під час каденції парламенту п’ятого скликання керували А.О.Горбатюк та Є.І.Суслов, С.Л.Кузьменка було обрано головою підкомітету з питань організації місцевого самоврядування, підкомітет з питань місцевих бюджетів та комунальної власності очолювали В.В.Лук’янов та Є.І.Суслов, О.М.Черноморов керував підкомітетом з питань регіональної політики та об’єднань громадян.

У зв’язку із достроковим припиненням повноважень народного депутата України Рибака Володимира Васильовича (Постанова Верховної Ради України №97-V від 12.09.2006 р.), 14 вересня 2006 року Головою Комітету було обрано народного депутата України Тихонова Віктора Миколайовича, а його заступником – народного депутата України Лук’янова Владислава Валентиновича.

Впродовж строку повноважень Верховної Ради України п’ятого скликання членами Комітету було обрано також народних депутатів України Разгоняєва Михайла Васильовича, Кічатого Юрія Святославовича. Разом із тим зі складу Комітету вийшла народний депутат України Ковалевська Юлія Сергіївна.