Діяльність Комітету

15 травня 2002, 15:35

Історія Комітету 4 скликання (2002 - 2006)

 

Верховна Рада України четвертого скликання (Постанова Верховної Ради України "Про перелік комітетів Верховної Ради України четвертого скликання" №7-IV від 15 травня 2002 року) затвердила нову назву Комітету – Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування і обрала його у такому складі.

Голова Комітету: Матвієнко Анатолій Сергійович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Виборчий блок політичних партій "Виборчий блок Юлії Тимошенко", фракція Блоку Юлії Тимошенко.

Перший заступник Голови Комітету: Слаута Віктор Андрійович – народний депутат від виборчого округу №63, Донецька область, фракція "Єдина Україна".

Члени Комітету:

Безсмертний Роман Петрович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий блок політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна", фракція "Наша Україна";

Беспалий Борис Якович – народний депутат від виборчого округу №223, м. Київ, фракція "Наша Україна";

Бондар Володимир Налькович – народний депутат від виборчого округу №22, Волинська область, фракція "Наша Україна";

Бондаренко Володимир Дмитрович – народний депутат від виборчого округу №219, м. Київ, фракція "Наша Україна";

 Горбатов Валерій Миронович – народний депутат від виборчого округу №6, Автономна Республіка Крим, фракція "Єдина Україна";

Дашутін Григорій Петрович – народний депутат від виборчого округу №163, Сумська область, фракція "Єдина Україна";

 Іванчо Іван Васильович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий блок політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна", фракція "Наша Україна";

Іоффе Юлій Якович – народний депутат від виборчого округу №112, Луганська область, фракція "Єдина Україна";

Катушева Зарема Гафарівна – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України;

Ключковський Юрій Богданович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий блок політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна", фракція "Наша Україна";

Масенко Олександр Миколайович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України;

 Мельничук Михайло Васильович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, СПУ, фракція Соціалістичної партії України.

Мельничук Валентин Васильович – народний депутат від виборчого округу №206, Чернігівська область, фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);

Мокроусов Анатолій Олексійович – народний депутат від виборчого округу №215, м. Київ, позафракційний;

Олуйко Віталій Миколайович – народний депутат від виборчого округу №189, Хмельницька область, фракція "Єдина Україна";

Оржаховський Анатолій Володимирович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України;

Плющ Іван Степанович – народний депутат від виборчого округу №209, Чернігівська область, позафракційний;

Раханський Анатолій Варфоломійович – народний депутат від виборчого округу №4, Автономна Республіка Крим, фракція "Єдина Україна";

Чорновіл Тарас В'ячеславович – народний депутат від виборчого округу №116, Львівська область, фракція "Наша Україна".

Ключковського Юрія Богдановича та Масенка Олександра Миколайовича було обрано Заступниками Голови Комітету. Беспалий Борис Якович обіймав посаду Секретаря Комітету.

У складі Комітету діяло 5 підкомітетів:

- підкомітет з питань державного будівництва та адміністративної реформи;

- підкомітет з питань діяльності органів місцевого самоврядування;

- підкомітет з питань органів виконавчої влади;

- підкомітет з питань виборчого законодавства та об’єднання громадян;

- підкомітет з питань бюджетного забезпечення органів місцевого самоврядування.

Головою підкомітету з питань виборчого законодавства та об’єднання громадян було обрано В.Д.Бондаренка, підкомітет з питань діяльності органів місцевого самоврядування за період каденції парламенту четвертого скликання очолювали М.В.Мельничук та І.В.Іванчо, головою підкомітету з питань державного будівництва та адміністративної реформи був народний депутат України В.М.Олуйко, підкомітет з питань органів виконавчої влади очолював А.В.Оржаховський, головою підкомітету з питань бюджетного забезпечення органів місцевого самоврядування було обрано Т.В.Чорновола.

Впродовж строку повноважень Верховної Ради України четвертого скликання членом Комітету було також обрано народного депутата України Татусяка Сергія Пилиповича.

Разом із цим, зі складу Комітету вийшов народний депутат України Мельничук Михайло Васильович. Народні депутати України Безсмертний Роман Петрович, Мельничук Валентин Васильович та Матвієнко Анатолій Сергійович достроково припинили повноваження народних депутатів України у зв'язку із особистими заявами про складення ними депутатських повноважень.