Діяльність Комітету

05 січня 2002, 14:41

Історія Комітету 3 скликання (1998-2002)

 

13 травня 1998 року Постановою Верховної Ради України №9-XIV “Про перелік комітетів Верховної Ради України чотирнадцятого скликання” було утворено Комітет з питань державного будівництва і місцевого самоврядування та діяльності рад і відповідно до постанов Верховної Ради України від 10 липня 1998 року №38-XIV "Про обрання голів комітетів Верховної Ради України чотирнадцятого скликання" та від 14 липня 1998 року №45-XIV "Про обрання народних депутатів України членами комітетів Верховної Ради України чотирнадцятого скликання" сформовано його у такому складі.

Голова Комітету: Кушнір Олександр Дмитрович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України.

Члени Комітету:

Андресюк Борис Павлович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);

Безсмертний Роман Петрович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція Народно-демократичної партії;

Дайнеко Леонід Іванович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України;

Довгань Костянтин Васильович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, виборчий блок Соціалістичної та Селянської партій України, фракція блоку Соціалістичної та Селянської партій України;

Іщенко Олексій Максимович – народний депутат від виборчого округу №96, Київська область, фракція Народно-демократичної партії (обіймав посаду Заступника Голови Комітету);

Ключковський Юрій Богданович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція Народного руху України (обіймав посаду Заступника Голови Комітету);

Коваль Вячеслав Станіславович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НРУ, фракція Народного руху України;

Лазаренко Павло Іванович – народний депутат від виборчого округу №40, Дніпропетровська область, фракція "Громада";

Масенко Олександр Миколайович – народний депутат від виборчого округу №147, Полтавська область, фракція Комуністичної партії України;

Матвєєв Валентин Григорович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України;

Моісеєнко Володимир Миколайович – народний депутат від виборчого округу №53, Донецька область, фракція Комуністичної партії України;

Мокроусов Анатолій Олексійович – народний депутат від виборчого округу №213, м. Київ, фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);

Пейгалайнен Анатолій Володимирович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України;

Плющ Іван Степанович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, НДП, фракція Народно-демократичної партії;

Пономаренко Георгій Григорович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України;

Раханський Анатолій Варфоломійович – народний депутат від виборчого округу №4, Автономна Республіка Крим, позафракційний;

Рибак Володимир Васильович – народний депутат від виборчого округу №45, Донецька область, фракція Народно-демократичної партії (обіймав посаду Першого заступника Голови Комітету);

Сидорчук Михайло Юрійович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, ПСПУ, фракція Прогресивної соціалістичної партії України (обіймав посаду секретаря Комітету);

Чичканов Сергій Владленович – народний депутат від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, КПУ, фракція Комуністичної партії України;

Чубатенко Олександр Миколайович – народний депутат від виборчого округу №216, м. Київ, фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Комітет за пропозицією його Голови на своєму засіданні відповідно до Постанови Верховної Ради України від 10 липня 1998 року №37-XIV обрав Першого заступника та заступника Голови Комітету. Рибак Володимир Васильович був обраний Першим заступником Голови Комітету, Ключковський Юрій Богданович - Заступником Голови Комітету. Секретарем Комітету було обрано Сидорчука Михайла Юрійовича.

У складі Комітету діяло 3 підкомітети:

- підкомітет з питань діяльності рад та органів місцевого самоврядування;

- підкомітет з питань органів виконавчої влади;

- підкомітет з питань державного будівництва.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 1 лютого 2000 року №1417-XIV "Про обрання голів комітетів Верховної Ради України чотирнадцятого скликання та голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" Головою Комітету було обрано народного депутата України Іоффе Юлія Яковича.

Впродовж строку повноважень Верховної Ради України третього скликання членами Комітету також було обрано народних депутатів України Антоньєву Ганну Петрівну та Мангула Анатолія Ілліча. Разом із цим, зі складу Комітету вийшли народні депутати України Андресюк Борис Павлович, Коваль В’ячеслав Станіславович, Лазаренко Павло Іванович, Плющ Іван Степанович, Чубатенко Олександр Миколайович.