27 серпня 2023
1330

 Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе зустріч народних депутатів України - членів Комітету із представниками територіальних громад Болградського та Ізмаїльського районів щодо обговорення перспектив прикордонних громад та прав національних меншин у громадах (на прикладі територіальних громад Болградського та Ізмаїльського районів Одеської області).

Захід відбудеться 27 серпня 2023 року о 13:30 у форматі offline у с.  Криничне Болградського району Одеської області.

Під час зустрічі планується обговорити проблемні питання реалізації реформи адміністративно - територіального устрою, зокрема в Болградському та Ізмаїльському районах Одеської області; проблеми та перспективи розвитку місцевого самоврядування у воєнних та поствоєнних реаліях; розвиток співробітництва з суміжними територіальними громадами; транскордонне співробітництво з територіальними громадами Румунії та Республіки Молдова; повноваження органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики у сфері національних меншин (спільнот).

До участі у зустрічі запрошено представників районних державних адміністрацій Болградського та Ізмаїльського районів Одеської області, голів територіальних громад зазначених районів, всеукраїнські асоціації місцевого самоврядування.

Захід відбудеться за сприяння та підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Контактна особа:

головний консультант секретаріату Комітету Кириленко Ольга Володимирівна, тел.: (044) 255-23-42; email: kyrylenko-o@rada.gov.ua.

 

 

 

 

 

 


Повернутись до календаря подій