13 травня 2024
1400

 

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відповідно до Плану роботи Комітету на період одинадцятої сесії Верховної Ради України IХ скликання проведе круглий стіл на тему: «Інститут старости. Сучасні виклики та перспективи розвитку».

Під час проведення круглого столу планується обговорити правовий статус та роль старости в територіальній громаді, повноваження та проблематику організації роботи старости, зокрема в умовах військової агресії, значення дорадчої демократії для розвитку інституту старост, проблемні аспекти та перспективи номінації старости на посаду, пріоритетні напрямки реформування законодавства щодо інституту старост.

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, вітчизняних і міжнародних організацій, експертів.

Круглий стіл відбудеться 13 травня 2024 року о 14:00 у змішаному форматі: наживо (м. Київ) та у режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Online-трансляція заходу здійснюватиметься на youtube-каналі Комітету.

Захід відбудеться за сприяння та підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), Громадської організації «ДЕСПРО».

Контактна особа: головний консультант секретаріату Комітету Кириленко Ольга Володимирівна, тел.: (044) 255-23-42; ел. пошта:kyrylenko-o@rada.gov.ua


Повернутись до календаря подій