Діяльність Комітету

26 листопада 2015, 11:13

Рішення Комітету про утворення Робочої групи Комітету з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг (реєстр. №2984)


 

Заслухавши інформацію народного депутата України, голови підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород О.Дехтярчука щодо проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг (реєстр. №2984), прийнятого Верховною Радою України в першому читанні за основу 14 липня 2015 року, відзначаючи важливість предмету регулювання законопроекту, необхідність ґрунтовного, всебічного і якісного опрацювання нормативного матеріалу та керуючись статтею 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», Комітет вирішив:

 

1. Утворити Робочу групу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень   органів   місцевого   самоврядування   та  оптимізації  надання
адміністративних послуг (далі - Робоча група).

2. Призначити Керівником Робочої групи народного депутата України, голову підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород О.Дехтярчука.

3. Включити до складу Робочої групи народних депутатів України - членів підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

4. Залучити до участі в роботі Робочої групи (за згодою) народних депутатів    України,    представників   Апарату   Верховної   Ради    України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних    органів    виконавчої   влади,    провідних    асоціацій    органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, науковців, експертів.

5. Доручити Керівнику Робочої групи протягом двох днів сформувати персональний склад Робочої групи та подати його на затвердження Комітету.