«Нові терористичні атаки на українські громади мають позбавити прихильників миру з путіним останніх ілюзій» - Андрій Клочко

10 жовтня 2022, 16:45

 
Сьогодні держава терорист нанесла масовані ракетні удари по цивільним об’єктам критичної інфраструктури та мирним громадянам у низці українських міст. Вночі, внаслідок ракетного удару, було зруйновано ще один житловий будинок у Запоріжжі, а вранці – майже сотнею ракет атаковано Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Тернопіль та інші українські міста.

Ця ракетна атака, вартість якої оцінюється у півмільярда доларів США, не має жодного сенсу у військовому значенні. Її мета –зруйнувати життєво важливу інфраструктуру напередодні зими, залякати українців та світ, змусити йти на переговори на фоні тотального програшу рашистської армії Збройним Силам України.

Певен, що путін прорахувався, і демократичний світ не тільки продовжить допомагати Україні, а й суттєво наростить свою підтримку.

Українські ж громади, які лише почали відчувати переваги реформи децентралізації, ще більше самоорганізуються та об’єднаються навколо свого Верховного Головнокомандувача та Збройних Сил України. Правда переможе! Слава Україні!