07 жовтня 2022, 11:05

Рада Європейського Союзу затвердила восьмий пакет санкцій проти росії, які є відповіддю за війну проти України, в тому числі анексію української території на основі псевдореферендумів, мобілізацію та відкриті ядерні погрози. Про це було повідомлено на сайті Євросоюзу 6 жовтня 2022 року

 
Восьмий пакет:

включає цінові обмеження нафти, що експортується з росії;

закладає основу необхідної правової бази для запровадження обмеження цін на нафту, передбаченого G7в Єврокомісії;

позбавляє російську армію та її постачальників додаткових конкретних товарів та обладнання, які необхідні для ведення війни на території України.

«Цей пакет запроваджує нові заборони на імпорт ЄС на суму 7 млрд євро для обмеження доходів Росії, а також обмеження на експорт, які ще більше позбавлять кремлівський військово-промисловий комплекс ключових компонентів та технологій, а російську економіку - європейських послуг та досвіду», – йдеться у повідомленні.

Ознайомитися з документом можна за електронною адресою: https://bit.ly/3EsAL4e

Тим часом, Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України наголошує, що росія й надалі посилюватиме ядерний шантаж, тому існує велика ймовірність різного роду провокацій з її боку. Показова демонстрація росією готовності будь-якої миті завдати ядерного удару по території України – чергова стадія інформаційного тероризму, влаштованого російською федерацією, щоб схилити Україну до перемовин на умовах кремля.

 

Корисні посилання: