Привітання голови підкомітету з питань технічного регулювання і ціноутворення у будівництві, енергоефективності у будівельній галузі Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Івана Юнакова з Всесвітнім днем архітектури

03 жовтня 2022, 09:00

Шановні друзі, колеги!

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день архітектури.

У цей день кожен фахівець, професіонал, початківець, студент чи поціновувач може ще раз оцінити велич та красу такого явища, як архітектура. Адже саме архітектура — це неймовірний культурний симбіоз, на стику мистецтва та науки. Вона є одиним з найдавніших видів осмисленої людської діяльності, бо всі ми розуміємо, що не існує жодного міста без архітектури.

Архітектура — це внутрішнє наповненя, смисл та відображення економічного, соціального та побутового життя людей. Це не лише застигла музика, але і застигле відзеркалення людських надій, сподівань, прагнень, а іноді й страхів...

Через архітектуру ми передаємо послання подальшим поколінням і моє особисте бажання, щоб наше послання було змістовним, актуальним, красивим, надійним, ефективним та корисним.

Я знаю, що нам, разом зі світовою архітектурою, є куди рости та удосконалюватись. Однак я впевнений, що ми, українські архітектори, вже є творцями культурної спадщини і точно належимо до світової архітектурної історії!

Зі святом колеги!

Натхнення всім, сил, злагодженості та витримки!

У важкі часи пам’ятаємо, що разом ми все подолаємо та переможемо!

Іван Юнаков