Привітання голови підкомітету з питань будівництва та проектування Олега Дунди з Днем будівельника

14 серпня 2022, 11:00

Сьогодні ми святкуємо День будівельника. Указом Президента України від 22 липня 1993 року це свято ми відзначаємо щорічно у другу неділю серпня.

Будівельник – професія на всі часи.  Будівельники – це особливий народ, їм ми зобов’язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенні найрізноманітніших будівельних об’єктів.

Недарма у прислів'ї стверджується: "Бог створив життя на Землі, а все інше зробили будівельники".

Сьогодні, щоб побудувати житловий будинок, потрібне залучення спеціальних механізмів та великої кількості людей самих різних будівельних професій. Будівельник повинен багато знати і багато вміти. Але були часи, коли про будівельні крани, залізобетон, цеглу і навіть цвяхи і чутки не чули.

Першим житлом людини були печери. Як тільки у людини з’явився будинок – з’явилася професія БУДІВЕЛЬНИК. Земля зберегла для нас великі будови древніх: піраміди, храми, загадкові міста і незвичайні будівлі, значення яких ми не знаємо!

Війна руйнує все! Війна розорює нашу країну. Але, незважаючи на те, що ворог не жаліє ані людських життів, ані житлових будинків і промислових підприємств, ані пам'яток, в руках наших будівельників майбутнє нашої країни, її відновлення, відбудова та перетворення.

Будівництво майже першим почало оживати. Будівельна галузь зіткнулася з великою кількістю викликів, що з'явилися під час відновлення роботи, наприклад, звідки брати матеріали, коли основні заводи на сході чи півдні України не працюють або знищені через бойові дії.

Кожен новий день наближає нас до перемоги! І поки військові на фронті знищують окупантів, експерти в тилу прогнозують, як відновлюватиметься країна після війни.

Ймовірно, аналог довоєнного великого будівництва пошириться на всю Україну, і країна стане одним великим будівельним майданчиком. Після війни Україну доведеться відбудовувати ударними темпами. Можливо, деяким доведеться опановувати нові робітничі професії. Як то кажуть, без будівельників країна прожити не зможе!

Вітаю усіх з Днем будівельника і щиро бажаю зводити потужні і міцні стіни, що захищають нас від ворога, невдач і життєвих негараздів, будувати прекрасні будинки, де люди будуть щасливі, матимуть чудову нагоду жити в комфорті, теплі і затишку, будувати сучасні міста, де людина відчуватиме, що все заради неї, а не навпаки!!!