Робоча група №2984

21 вересня 2015, 16:46

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування затвердив склад Робочої групи Комітету з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг (реєстр. №2984).

Голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород, керівник Робочої групи, О.Дехтярчук поінформував членів Комітету, що до складу Робочої групи запропоновано включити народних депутатів України – членів підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету, інших народних депутатів України (за згодою), представників Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, науковців, експертів.

На засіданні Комітету, яке відбулося 15 вересня 2015 року, пропозиції щодо складу учасників Робочої групи підтримані одноголосно.

Склад Робочої групи далі»