№2983

08 вересня 2015, 13:22

Народного депутата України, голову підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород О.Дехтярчука делеговано до складу Робочої групи, яка буде створена у Комітеті з питань промислової політики та підприємництва з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (реєстр. № 2983).

Верховна Рада України 14 липня 2015 року прийняла за основу проекти законів України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування (реєстр. №2981), про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (реєстр. № 2983) та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг (реєстр. №2984).

Зазначені законопроекти спрямовані на забезпечення доступності та належної якості публічних послуг шляхом оптимального розподілу повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади на різних рівнях адміністративно-територіального устрою за принципами субсидіарності та децентралізації, а також удосконалення процедур та умов надання адміністративних послуг.

З метою забезпечення системності, всебічності та якості підготовки законопроектів на розгляд Парламенту, Комітетом на засіданні 2 вересня прийнято рішення про делегування голови підкомітету О.Дехтярчука до складу Робочої групи з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (реєстр. № 2983).