Головна > Текстові публікації > Архів новин попередніх скликань
03 листопада 2015, 13:50

межі міста Бережани Тернопільської області

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав подання Тернопільської обласної ради щодо зміни і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області.

На засіданні Комітету зазначалось, що згідно облікових даних існуюча площа міста Бережани становить 579,3 гектара земель. Проектом землеустрою щодо зміни і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області пропонується збільшити територію міста на 1525,07 гектара земель, що знаходяться у віданні Бережанської міської ради, та затвердити територію міста Бережани загальною площею 2104,37 гектара.

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою М.Федорука доповідаючи питання вказав, що проект землеустрою щодо зміни меж міста Бережани розроблений ТОВ «Регіональний земельно-кадастровий центр «Галицькі землі» з урахуванням перспективи розвитку міста, фактичного стану землекористування та генерального плану забудови міста та отримав позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації  № 471-14 від 30 квітня 2014 року Державного агентства земельних ресурсів України.

Народними депутатами було взято до уваги, що питання про зміну меж міста Бережани погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Бережанською міською, Бережанською районною, Тернопільською обласною радами та Бережанською районною і Тернопільською обласною державними адміністраціями.

Також наголошувалось, що розширення території міста пропонується провести за рахунок забудованих земель комерційного призначення, земель промисловості, сільськогосподарського призначення та земель запасу.

Народні депутати погодились з тим, що доцільність включення земельних ділянок в межі міста є необхідністю вирішення актуальних містобудівних питань, зокрема, формуванням резервів житлових та виробничих територій, розміщення комунальних об’єктів, рекреаційних територій, охорони пам’яток культурної спадщини, резервуванням територій для розміщення малих та середніх виробництв з метою залучення інвестицій у виробництво.

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою М.Федорук вніс пропозиціюпідтримати подання Тернопільської обласної ради щодо зміни і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області та доручити народним депутатам України – членам Комітету розробити та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області, прийнявши його за основу та в цілому.

 

Корисні посилання: