О.Омельченко+ Японія

28 березня 2011, 10:57

Голові Комітету Олександру Омельченку науковим представником Кобе-Гакуін університету Йошихіко Окабе (Японія) вручено почесну нагороду - медаль «Українсько-японська дружба та співробітництво».

18 березня 2011 року відбулася зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Олександра Омельченка з науковим представником Кобе-Гакуін університету Йошихіко Окабе з Японії. Японський гість вручив Голові Комітету нагороду - медаль «Українсько-японська дружба та співробітництво».

Під час бесіди О.Омельченко відзначив, що саме японське місто Кіото одним із перших підписало із Києвом договір про дружні відносини та підкреслив, що багаторічні дружні зв'язки Києва і Кіото є ґрунтовним прикладом міжнародного співробітництва двох старовинних культурних центрів України і Японії. Як відомо, офіційними заявами про поріднення Києва і Кіото мери цих міст обмінялися 7 вересня 1971 року.

Зустріч відбулася в рамках візиту Йошихіко Окабе в Україну з метою поглиблення взаєморозуміння між нашими народами та розширення контактів, зокрема на неурядовому рівні. Це вже його четвертий приїзд в Україну, де Й.Окабе виступає партнером та активним учасником Українсько-японського проекту "Ефективність та конкурентоспроможність територіальних спільнот в контексті світової інтеграції", що впроваджується спільно Конгресом громадянського суспільства України, Інститутом громадських стратегій, Інститутом місцевої демократії (Україна) та Кобе-Гакуін університетом (Японія), а також «Українсько-японським форумом з культури і регіональної економіки» спільно з Донецьким державним університетом інформатики і штучного інтелекту та Донецьким національним університетом.

В зустрічі також взяли участь Заступник Голови Комітету Віктор Сінченко та народний депутат попередніх скликань, Голова Конгресу громадянського суспільства України Борис Кожин.