Іновація бібліотек

12 квітня 2011, 13:29

Секретар Комітету Сергій Гордієнко та Завідувач секретаріату Комітету Анжела Малюга у якості членів журі взяли участь у Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг, що відбувся у Києві 11-го квітня 2011 року в Українському Домі та був організований Програмою «Бібліоміст» у партнерстві з Міністерством культури України, Українською бібліотечною асоціацією (УБА), Програмою сприяння Парламенту України (ПСП ІІ) та Відділом преси, освіти та культури Посольства США.

Метою ярмарку було представлення широкій громадськості інноваційних послуг, які публічні бібліотеки надають місцевим громадам, використовуючи Інтернет та інформаційні технології.

На експозиції було представлено більше 40 бібліотек з усієї України, що надають інноваційні послуги населенню, та партнери програми «Бібліоміст» - Агенція США з міжнародного розвитку (USAID), відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні та Українська бібліотечна асоціація (УБА). 

Упродовж виставки тривав конкурс на найкращу презентацію бібліотечної інноваційної послуги. Секретар Комітету Сергій Гордієнко та Завідувач секретаріату Комітету Анжела Малюга оглянули експомісця Барської районної бібліотеки Вінницької області, Рівненської, Хмельницької, Дніпропетровської та Чернігівської обласних бібліотек та обрали бібліотеки з найбільш інноваційними послугами.

Під час урочистого закриття Ярмарку були відзначені та нагороджені Переможці за напрямками «Інноваційні проекти бібліотек в області культурного розвитку регіону/району/міста/населеного пункту»; «Інновації бібліотек в туристичній галузі (національний та місцевий рівень)»; «Інновації бібліотек щодо надання соціальної допомоги вразливим верствам населення»; «Інновації бібліотек у сприянні економічному розвитку регіону/району/міста/населеного пункту та у розбудові інституту місцевого самоврядування»; «Інноваційні проекти бібліотек в навчальній діяльності»; «Інноваційні проекти бібліотек у сфері впровадження та використання електронних ресурсів».