Шановні сільські, селищні, міські голови, депутати місцевих рад, службовці, працівники і ветерани системи місцевого самоврядування, представники наукових і навчальних закладів, муніципальної громадськості!

Щиро вітаю Вас  із нашим спільним державним  святом – Днем місцевого самоврядування та користуючись цією чудовою нагодою хочу ще раз запевнити у всілякій підтримці Ваших зусиль і відповідальної праці з практичної реалізації ключової для нашої країни реформи децентралізації влади, покликаної наповнити новим змістом роботу всіх ланок державного  механізму та отримати якісно вищий рівень життя в наших громадах і регіонах.

Нехай успіх і доля завжди будуть прихильними до Вас як у професійній діяльності, так і на життєвому шляху. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров‘я, людського щастя, щедрого достатку, творчих звершень і здобутків на благо рідної України!


Голова Комітету                              Андрій КЛОЧКО

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

23 червня 2026 10:38
22 червня 2026 17:17
15 червня 2026 17:24
03 червня 2026 17:51
03 червня 2026 13:10
29 травня 2026 15:49
28 травня 2026 14:19
27 травня 2026 11:40
22 травня 2026 14:00
21 травня 2026 17:24