День пам’яті та примирення — особлива дата для України та світу - річниця капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Ті, хто пережив війну або живе в час війни, мають передати своїм нащадкам непохитне усвідомлення того, що війна – це не інструмент вирішення конфлікту. Війна – це біль і страх, це смерть і покалічені долі. Уламки епохи війни все ще нас ранять, війна - це назавжди, це незаживаюча рана, шрам нашої пам’яті.
Подяка всім, хто звільняв Україну від фашистів та виборював незалежність України!
Рідні наші ветерани, діти війни, вклоняюся Вам! Схиляю голову в пошані працівникам тилу, їх сім’ям! Ми пам’ятаємо ваш подвиг!
Україна в вогні і сьогодні. Про це варто пам’ятати щодня, жити з усвідомленням, що наш сон оберігають сотні мужніх і незламних духом воїнів, волонтерів. Завжди наголошую, що темні часи завжди закінчуються, правда та добро перемагають! Україна ніколи не скориться загарбнику!
«Коли сила любові перевершить любов до сили, настане мир на Землі», - ці слова Д.Хендрікса найбільш точно відображають ті життєві цінності, які мають утверджуватися в суспільстві. Мрію, щоб люди жили в злагоді і з любов’ю – до себе, людей, рідного краю, Батьківщини, а Україна процвітала! Пам’ятаймо, тільки разом, у порозумінні, натхненно, ми збудуємо непоборну Державу!
Бажаю миру, внутрішнього світла та добра кожному, тепла в домівках!
З повагою
Сергій ВЛАСЕНКО