Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Вінниця черговий семінар-тренінг на тему: «Практичні аспекти організації співробітництва територіальних громад».

Відкриваючи семінар-тренінг заступник Голови Комітету Сергій Кудлаєнко зазначив, що співробітництво територіальних громад є одним із пріоритетних напрямів здійснення реформи децентралізації в Україні. Завдяки цьому механізму громади можуть ефективно та швидко вирішувати свої проблеми. Як правило, усі вони мають передумови для запровадження співробітництва, однак існують перешкоди у його здійсненні. Тому, такі тренінги і спрямовані на отримання знань і навичок як їх долати. С.Кудлаєнко висловив сподівання, що Вінницька область буде флагманом не тільки по кількості договорів співробітництва, але й їх якості.     


Під час семінару-тренінгу учасники на змодельованих практичних прикладах обговорили переваги співробітництва територіальних громад, відпрацювали процедуру організації співробітництва, визначили ключові точки співпраці. 

Участь у заході взяли народні депутати України - члени Комітету, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Вінницької області, фахівці, експерти. 

Захід відбувся спільно з швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO). Семінар проводили експерти проекту В’ячеслав Сороковський та Олександр Врублевський. 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

23 червня 2026 18:31
23 червня 2026 10:38
22 червня 2026 17:17
15 червня 2026 17:24
03 червня 2026 17:51
03 червня 2026 13:10
29 травня 2026 15:49
28 травня 2026 14:19
27 травня 2026 11:40
22 травня 2026 14:00