Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
04 грудня 2017, 08:59

18 грудня 2017 року відбудеться засідання Круглого столу на тему: «Законодавче регулювання правового статусу депутатів місцевих рад: поточний стан та перспективи удосконалення»

 

Засідання круглого столу на тему: «Законодавче регулювання правового статусу депутатів місцевих рад: поточний стан та перспективи удосконалення»

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Проектом «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні», що впроваджується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, організовує 18 грудня 2017 року у місті Києві засідання круглого столу на тему «Законодавче регулювання правового статусу депутатів місцевих рад: поточний стан та перспективи удосконалення».

Під час засідання круглого столу за участі народних депутатів України, представників органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, громадськості, міжнародних інституцій, науковців Комітет планує обговорити сучасний стан вітчизняного законодавства у цій сфері, проблемні питання, що виникають в процесі його імплементації, та шляхи їх врегулювання, а також ознайомитися із відповідним міжнародним досвідом для його врахування в подальшій законопроектній роботі.

Також під час заходу буде представлено експертний висновок Ради Європи щодо чинного Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", підготовлений в рамках Програми "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні".

Захід проводиться згідно з Планом роботи Комітету на період сьомої сесії Верховної Ради України VIII скликання.

Місце проведення: м. Київ,  вул. Набережно-Хрещатицька, 1, готель «Fairmont». Початок заходу о 14:00.

Контактні особи щодо організації засідання круглого столу:

менеджер Проекту Ради Європи Світлана Грищенко (конт. тел.: 339-92-10 (внутр.133), e-mail: Svitlana.GRYSHCHENKO@coe.int);

головний консультант секретаріату Комітету Ірина Ляшко (конт. тел.:    255-25-33, e-mail: liashko-i@rada.gov.ua).