Діяльність Комітету

13 жовтня 2017, 14:28

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування С. Власенка з Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

 Шановні співвітчизники!

З пошаною до кожного, хто захищає Батьківщину та у щоденних подвигах боронить її незалежність, щиро вітаю з Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці – величними святами, що є уособленням звитяги і мужності, спадкоємності героїчних традицій народу, сили духу, відданості своїй Вітчизні та гордості за її ратну славу. 
Протягом багатьох століть свято Покрови було головним для славного війська козацького та всього українського народу. І сьогодні ми просимо про збереження життя кожного, хто стоїть на захисті Батьківщини.
Ви, захисники України, наша гордість! Віддаючи данину поваги всім, хто відстоює незалежність українського народу та суверенітет української держави, від усієї душі бажаю доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя! 

З повагою
Сергій Власенко