ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

 

        Комітет

з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

 

Протокол засідання № 82/14

                                                                                     14 грудня 2009 року                                                                                            09 год. 00 хв.

                                                                                      м. Київ,

                                                                                      вул. Садова, 3а

                                                                                      кім. 416

                                       

Перший заступник Голови Комітету Боднар О.Б.

За Секретаря Комітету Сінченко В.М.

 

Присутні: члени Комітету:  Ключковський Ю.Б., Павленко В.В., Подгорний С.П., Трайдук М.Ф., Матвієнко А.С.

Відсутні: Омельченко О.О., Гордієнко С.В., Черноморов О.М., Петренко В.М., Льовочкін С.В.

Відповідальні працівники секретаріату Комітету: Завідувач секретаріату Комітету Малюга А.В., заступник Завідувача секретаріату Комітету Данилюк О.А., головний консультант Желтова О.М, старший консультант Федоренко Ю.В.

Запрошені:

Чорновіл Т.В. - народний депутат України;

Лутковська В.В. - заступник Міністра юстиції України;

Усенко-Чорна Ж.І. - заступник Голови ЦВК;

Магера А.Й. - член ЦВК;

Антонюк В.М. -  Завідувач відділу служби зв’язків з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України Секретаріату Президента України.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про вибори Президента України” (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (реєстр. № 5419 від 08.12.2009, поданий народними депутатами України С.П. Подгорним, С.Г. Міщенком, В.М. Сінченком, Т.В. Чорноволом та Р.М. Зваричем).

 

***

СЛУХАЛИ: інформацію Першого заступника Голови Комітету О.Боднар про проект порядку денного засідання Комітету.

Перший заступник Голови Комітету О.Боднар ознайомила членів Комітету з проектом порядку денного засідання Комітету та, включеним до нього питанням, і запропонувала визначитися шляхом голосування щодо його прийняття за основу та в цілому.

1. Про проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про вибори Президента України” (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (реєстр. № 5419 від 08.12.2009, поданий народними депутатами України С.П. Подгорним, С.Г. Міщенком, В.М. Сінченком, Т.В. Чорноволом та Р.М. Зваричем).

УХВАЛИЛИ:

1.Затвердити порядок денний засідання комітету за основу та в цілому.

ГОЛОСУВАЛИ:За” - одноголосно.

Рішення прийнято.

 

1.

 

СЛУХАЛИ: інформацію голови підкомітету з питань виборчого законодавства та об’єднань громадян С.Подгорного про проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про вибори Президента України” (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (реєстр. № 5419 від 08.12.2009, поданий народними депутатами України С.П. Подгорним, С.Г. Міщенком, В.М. Сінченком, Т.В. Чорноволом та Р.М. Зваричем).

Доповідач поінформував присутніх, що підкомітет розглянув законопроект з реєстр. № 5419, яким пропонується внести зміни до окремих положень Закону України “Про вибори Президента України”, якими врегульовуються питання уточнення списків виборців, в тому числі, на закордонних виборчих дільницях, організації голосування виборців за місцем перебування, складання дільничними виборчими комісіями протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, окружними виборчими комісіями – про підсумки голосування в межах відповідного територіального виборчого округу, Центральною виборчою комісією – про результати голосування у день виборів Президента України, а також порядку транспортування виборчої документації до окружних виборчих комісій та до Центральної виборчої комісії.

Підкомітет з питань виборчого законодавства та об’єднань громадян запропонував Комітету рекомендувати Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні законопроект з реєстр. №5419 прийняти за основу, встановивши при  цьому п’ятиденний строк для його доопрацювання до другого читання, та триденний строк для подання відповідних пропозицій і зауважень суб’єктам права законодавчої ініціативи.

В обговоренні питання взяли участь: присутні народні депутати України, члени Центральної виборчої комісії.

Ж.Усенко-Чорна зауважила, що ЦВК прийнято Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки проведення голосування з виборів Президента України 12 січня 2010 року, яке розроблено з метою забезпечення реалізації і захисту виборчих прав громадян України.

УХВАЛИЛИ:

1. Запропонувати Верховній Раді України включити проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про вибори Президента України” (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (реєстр. № 5419) до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України шостого скликання.

2. Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про вибори Президента України” (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (реєстр. № 5419) за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу.

3. Запропонувати Верховній Раді України доручити Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування у п’ятиденний строк доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи, встановивши триденний строк для подання таких зауважень і пропозицій, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

4. Звернутись до Голови Верховної Ради України з пропозицією включити законопроект до Порядку денного пленарного засідання Верховної Ради України 15 грудня 2009 року.

5. Доручити виступити на пленарному засіданні Верховної Ради України зі співдоповіддю з цього питання голові підкомітету з питань виборчого законодавства та об’єднань громадян, народному депутату України Подгорному С.П.

ГОЛОСУВАЛИ:За” - одноголосно.

Рішення прийнято.

 

 

 

Перший заступник

Голови Комітету                                                        О. БОДНАР

 

 

   За Секретаря Комітету                                               В.СІНЧЕНКО

     

 

 

 

 

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО,

ЯКІ РОЗГЛЯНУЛИ НА ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ

 

14.12.2009 року

 

 

1. Про проект Закону України про внесення змін до Закону України „Про вибори Президента України” (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (реєстр. № 5419 від 08.12.2009, поданий народними депутатами України С.П. Подгорним, С.Г. Міщенком, В.М. Сінченком, Т.В. Чорноволом та Р.М. Зваричем).

 

 

 

 

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“5 сесія 6 скликання ”

03 грудня 2014 10:54
27 листопада 2013 15:07
27 листопада 2013 15:05
27 листопада 2013 15:03
27 листопада 2013 15:02
27 листопада 2013 15:01
27 листопада 2013 14:59
27 листопада 2013 14:58
27 листопада 2013 14:56
27 листопада 2013 14:55