Діяльність Комітету

26 лютого 2015, 11:54

Список учасників робочої групи по підготовці до другого читання проекту Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (реєстр. № 0915), прийнятого за основу 03.07.2014 року

                                           Список учасників

робочої групи по підготовці до другого читання проекту Закону України

«Про добровільне об’єднання територіальних громад» (реєстр. № 0915),

                             прийнятого за основу 03.07.2014 р.

 

 

1.

Федорук Микола Трохимович

Керівник робочої групи, Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою, народний депутат України

2.

Вітка Володимир Леонідович

Головний спеціаліст відділу з питань прав людини Управління конституційного та адміністративного законодавства Міністерства юстиції України

3.

Бережницький Ярослав Володимирович

Заступник директора Департаменту регіональної політика та адміністративної реформи – завідуючий відділом експертизи і аналізу розвитку територій та виборчих прав Секретаріату Кабінету Міністрів України

4.

Бойко Олена Петрівна

Голова підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії, народний депутат України

5.

Ганущак Юрій Іванович

Незалежний експерт, народний депутат України VI скликання

6.

Гарбуз Юрій Петрович

Головний консультант секретаріату Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

7.

Гоголь Олена Володимирівна

Заступник начальника управління планування місцевих бюджетів, начальник відділу регіонального розвитку Міністерства фінансів України

8.

Гончаренко Олексій Олексійович

Секретар Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, народний депутат України

9.

Данилюк Олег Анатолійович

Заступник завідувача секретаріату Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

10.

Дехтярчук Олександр Володимирович

Голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород, народний депутат України

11.

Ключковський Юрій Богданович

Президент Інституту виборчого права, народний депутат України III-VI скликань

12.

Колісніченко Володимир Євгенійович

Заступник керівника Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування

13.

Козирєв Павло Генріхович

Український міський голова

14.

Кучерявий Леонід Григорович

Член Національного конгресу місцевого самоврядування України, Димерський селищний голова Вишгородського р-ну Київської обл.

15.

Малюга Анжела Володимирівна

Завідувач секретаріату Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

16.

Новак Наталія Василівна

Член Комітету з питань правової політики та правосуддя, народний депутат України

17.

Пархоменко Володимир Григорович

Директор Аналітичного центру Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

18.

Пітцик Мирослав Васильович

Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

19.

Полтавець Валентина Дмитрівна

Виконавчий директор Асоціації малих міст України

20.

Ткачук Анатолій Федорович

Незалежний експерт

21.

Цибитовський Сергій Юрійович

Начальник відділу з питань правової політики Секретаріату Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад»

22.

Шаршов Сергій Іванович

Директор Департаменту регіонального розвитку та проектного управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

23.

Шкрум Альона Іванівна

Голова підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, народний депутат України