Діяльність Комітету

25 грудня 2014, 10:05

Рішення Комітету про утворення Робочої групи Комітету з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України «Про засади державної регіональної політики» (реєстр. № 0908 від 27.11.2014 р.)

 

Заслухавши інформацію народного депутата України, голови підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Реки А.О. щодо поданого Кабінетом Міністрів України проекту Закону України «Про засади державної регіональної політики» (реєстр. № 0908 від 27.11.2014 р.), прийнятого за основу 3 липня 2014 року Верховною Радою України VIІ скликання та внесеного до Верховної Ради України VIIІ скликання для його подальшого розгляду відповідно до статті 106 Регламенту Верховної Ради України за процедурою підготовки до другого читання, відзначаючи важливість предмету регулювання законопроекту, необхідність ґрунтовного, всебічного і якісного опрацювання нормативного матеріалу та керуючись статтею 15 Закону України «Про комітети Верховної Ради України»,  Комітет    вирішив:

1. Утворити Робочу групу Комітету Верховної Ради України з питань  державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України «Про засади державної регіональної політики» (далі – Робоча група).

2. Призначити Керівником Робочої групи народного депутата України, голову підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Реку А.О.

3. Включити до складу Робочої групи народних депутатів України – членів підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

4. Залучити до участі в роботі Робочої групи (за згодою) народних депутатів України, представників Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, науковців, експертів.

5. Доручити Керівнику Робочої групи протягом двох днів сформувати персональний склад Робочої групи та подати його на затвердження Комітету (склад Робочої групи).

6. Доручити Керівнику Робочої групи до 6 січня 2015 року проінформувати Комітет про результати підготовки до другого читання проекту Закону України «Про засади державної регіональної політики».