Діяльність Комітету

17 квітня 2015, 12:45

Рішення Комітету про утворення Робочої групи Комітету з підготовки проектів законів України "Про державну службу" та "Про службу в органах місцевого самоврядування"


Заслухавши інформацію Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування С.Власенка щодо необхідності підготовки проектів Законів України "Про державну службу" (реєстр. №2490 від 30.30.2015) та "Про службу в органах місцевого самоврядування" (реєстр. №2489 від 30.03.2015), поданих Кабінетом Міністрів України, відзначаючи важливість предмету регулювання законопроектів для забезпечення належного функціонування всієї системи державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні, необхідність системного і якісного опрацювання відповідного нормативного матеріалу та керуючись статтею 15 Закону України "Про комітети Верховної Ради України", Комітет  вирішив:

1. Утворити Робочу групу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з підготовки проектів Законів України "Про державну службу" (реєстр. №2490) та "Про службу в органах місцевого самоврядування" (реєстр. №2489), поданих Кабінетом Міністрів України.

2. Призначити Керівником Робочої групи народного депутата України, голову підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування А.Шкрум.

3. Залучити до участі в роботі Робочої групи (за згодою) народних депутатів України, представників Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, науковців, експертів.

4. Доручити Керівнику Робочої групи сформувати персональний склад Робочої групи та подати його на затвердження Комітету.

5. Контроль за виконанням цього Рішення покласти на Секретаря Комітету О.Гончаренка.