Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

24 вересня 2020, 16:54

Розклад засідань Комітету

              ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТУ

на листопад - грудень 2020 року

18 листопада
(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11, 14:15)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним
1. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну службу” щодо зняття вікових обмежень для роботи на державний службі (реєстр. №4096, н.д. Г.Третьякова, А.Шкрум та інш.)
2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації дорожнього будівництва та удосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності (реєстр. №2680, друге читання)
3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій (реєстр. №3651-Д, друге читання)
4. Про розгляд у другому читанні проекту Закону про народовладдя через всеукраїнський референдум (реєстр. №3612, друге читання) із зауваженнями Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України від 21.10.2020 року
II. Інші
5. Про Рекомендації комітетських слухань “Стан реалізації державних програм з енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв та виконання програм і проектів з енергозбереження та енергомодернізації багатоквартирних будинків. Подальші кроки у реформі”
6. Про Рекомендації круглого столу щодо обговорення проекту Закону України про внесення змін до деяких Законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж
7. Пропозиції Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України до Дня місцевого самоврядування в Україні (7 грудня)
8. Про розклад засідань Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної розвитку та містобудування на листопад – грудень 2020 року

2 грудня
(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11, 14:15)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним
1. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (реєстр. №4290, КМУ, Д.Шмигаль)
2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій (реєстр. №3913, друге читання)
3. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні (реєстр. №4298, н.д. В.Безгін, О.Корнієнко, А.Клочко, Д.Гурін, А.Загоруйко, В.Іванов, Г.Бондар, Р.Лозинський, Д.Микиша, О.Аліксійчук, В.Поляк, О.Літвінов, В.Рубльов, О.Шуляк, Л.Білозір та інші)
4. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Лозова і Лозівського району Харківської області (реєстр.№3652, КМУ, Д. Шмигаль)
5. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Корюківка Корюківського району Чернігівської області (реєстр.№3653, КМУ, Д. Шмигаль)
6. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Ніжин і Ніжинського району Чернігівської області (реєстр. №3654, КМУ, Д. Шмигаль)
7. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Радехова Червоноградського району Львівської області (реєстр.№4081, КМУ Д. Шмигаль)
8. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Великих Мостів Червоноградського району Львівської області (реєстр.№4267, КМУ, Д. Шмигаль)
9. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Рубіжного Сєвєродонецького району Луганської області (реєстр.№4268, КМУ, Д. Шмигаль)
10. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Шполи Звенигородського району Черкаської області (реєстр.№4269, КМУ, Д. Шмигаль)
11. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Городка Хмельницького району Хмельницької області (реєстр.№4270, КМУ, Д.Шмигаль)
12. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Арциза Болградського району Одеської області (реєстр. №4271, КМУ, Д. Шмигаль)
13. Проект Постанови про встановлення меж міста Рогатина Івано-Франківського району Івано-Франківської області (реєстр.№4272, КМУ, Д.Шмигаль)
14. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Овруча Коростенського району Житомирської області (реєстр.№4273, КМУ, Д.Шмигаль)
II. Інші
15. Про Рекомендації комітетських слухань “Реформа системи оплати праці на державній службі”
16. Презентація проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж”

16 грудня
(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11, 14:15)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним
1. Проект Закону про публічні консультації (реєстр. №4254, КМУ, Д.Шмигаль)
2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення якості управління багатоквартирними будинками та вдосконалення діяльності об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (реєстр. №2606, н.д. А.Стріхарський)
3. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо управління багатоквартирними будинками (реєстр. №3878, н.д. О.Літвінов)
4. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення додаткових можливостей для прийняття управлінських рішень у багатоквартирних будинках (реєстр. №3937, н.д. М.Лаба)
5. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку” щодо порядку встановлення результатів голосування на зборах об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (реєстр. №3367, н.д. Р.Требушкін)
6. Проект Закону про адміністративну процедуру (реєстр. №3475, друге читання)