Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

20 березня 2020, 09:33

Розклад засідань Комітету

1 квітня

 (вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11, 12:00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо правового регулювання відносин між співвласниками багатоквартирних будинків і власниками та наймачами (орендарями) квартир або нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках (реєстр. №2564, н.д. О.Юрченко, А.Клочко, В.Безгін, О.Аліксійчук, В.Рубльов, Л.Білозір та інші)

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав власників квартир у багатоквартирному будинку (реєстр. №2354, н.д. В.Новинський та інші)

3. Про присвоєння найменування населеному пункту Тисменицького району Івано-Франківської області

4. Про перейменування селища Суха Грунь Липоводолинського району Сумської області

 

 

15 квітня

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11, 15:00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним


1.   Проект Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» (реєстр. №2435, н.д. Д.Чорний та інші)

2.   Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» (реєстр. №2688, н.д. О.Юрченко, Ю.Камельчук)

3.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для громадян, які проживають в гірських та високогірних населених пунктах  (реєстр. №2003, н.д. А.Шкрум та інші)

4.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання економічного розвитку та забезпечення соціальної стабільності гірських та високогірних населених пунктів (реєстр. №2003-1, н.д. А.Лопушанський,  М.Княжицький)

 II. Інші

5. Про стан забезпечення здійснення столичних функцій органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади в місті Києві