Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

01 вересня 2016, 17:00

Розклад засідань Комітету


РОЗКЛАД ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТУ

(17 січня, 7 лютого)

 

проект

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. №416, о 15:00)

 

17 січня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1.   Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійного навчання державних службовців (реєстр. №7009, н.д. А.Шкрум, О.Ледовських, О.Дехтярчук, А.Река, В.Гуляєв, Л.Зубач, В.Курило, А.Вадатурський, О.Сотник, О.Юринець, В.Пташник, О.Рябчин, Ю.Бублик, Н.Качер-Бучковська, І.Подоляк, В.Голуб, О.Мушак, О.Різаненко)

2.   Про проект Закону про громадські слухання (реєстр. №2295а, н.д. О.Бойко, О.Ледовських, М.Федорук, О.Черненко, І.Попов, С.Кудлаєнко, В.Денисенко)

3.   Про проект Закону про місцеві ініціативи (реєстр. №2296а, н.д. О.Бойко, О.Ледовських, М.Федорук, О.Черненко, І.Попов, С.Кудлаєнко, В.Денисенко)

4.   Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо Статуту територіальної громади та форм безпосередньої участі мешканців у здійсненні влади) (реєстр. №3634, н.д. Л.Зубач, О.Березюк, І.Подоляк)

5.   Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статутів територіальних громад (реєстр. №7297, КМУ, В.Гройсман)

6.   Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статутів територіальних громад (реєстр. №7297-1, С.Заліщук, А.Шкрум)

 

II. Інші

 

7. Про дослідження Лабораторії законодавчих ініціатив “Пропозиції до політики щодо врегулювання статуса депутата місцевої ради”

8. Про аналітичний звіт “На півдорозі: “Децентралізація”, реформа фінансів органів місцевого самоврядування та реорганізація державного сектору в Україні у 2014 - 2016 роках”, підготовлений в рамках діяльності шведсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”  (автори: Тоні Левітас (США), Ясміна Джийкіч (Боснія))____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. №416, о 15:00)

 

7 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1.   Про перейменування села Химчин Косівського району Івано-Франківської області

2.   Про перейменування села Текуче Косівського району Івано-Франківської області

3.   Про перейменування села Поминик Маньківського району Черкаської області

4.   Проект Закону про внесення змін до Розділу ІV “Прикінцеві положення” Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” (щодо встановлення кінцевих термінів) (реєстр.№6739, н.д. Я.Москаленко)

5.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення процедури відкликання депутатів місцевих рад (реєстр. №7239, н.д. О.Сугоняко)

 

II. Інші питання

6.   Звіт Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за сьому сесію Верховної Ради України восьмого скликання (вересень  2017  р. – січень 2018 р.)

7.   Пропозиції Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2018 р.)

8.   План Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2018 р.)

9.   Про календарний план проведення засідань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та його підкомітетів на період восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2018 р.)

10.   Про звернення, що надходять до Комітету, у зв’язку із розробкою проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України”

11.   Про спільну заяву двосторонніх донорських агенцій та багатосторонніх організацій, що підтримують реформу децентралізації та місцевого самоврядування в Україні

12.   Підписання Меморандуму про включення, співпрацю та партнерство між Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг та центрами надання адміністративних послуг Харківської області