Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

02 вересня 2020, 14:41

Розклад засідань Комітету

              ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТУ

22 вересня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним


1. Про повторний розгляд у другому читанні проекту Закону України про внесення змін до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні (реєстр. №4298) із зауваженнями Головного юридичного управління та Головного управління документального забезпечення Апарату Верховної Ради України

2. Проект Закону про внесення змін до Закону України Про державну службу щодо організаційних питань роботи Кримської платформи  (реєстр. №5867, н.д. О.Корнієнко, В.Безгін, О.Дунда, І.Юнаков, О.Шуляк, Л.Білозір, А.Клочко, А.Загоруйко, О.Качура та інші)

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення кадрової спроможності органів виконавчої влади (реєстр. №5846, н.д. М.Бужанський, Д.Чорний, Т.Плачкова, Л.Білозір, А.Клочко, Д.Микиша та інші)

4. Проект Закону про внесення змін до Закону України Про центральні органи виконавчої влади щодо визначення вимог до особи, яка призначається на посаду першого заступника міністра чи заступника міністра (реєстр.
5846-1, н.д. О.Совгиря, О.Корнієнко та інші)

5. Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади” щодо визначення вимог до особи, яка призначається на посаду першого заступника міністра чи заступника міністра (реєстр. №5846-2, н.д. О.Корнієнко та інші)

 

6. Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади” щодо посилення кадрової та функціональної спроможності міністерств (реєстр. №5846-3, н.д. В.Івченко)

7. Проект Закону про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві положення” Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо спрощення розміщення технічних засобів електронних комунікацій  (реєстр. №5811, КМУ, Д.Шмигаль)

8. Про перейменування селища Ленінка Гайсинського району Вінницької області

9. Про призначення окремих позачергових місцевих виборів

 

IІ. Інші

10. Про Рекомендації круглого столу Доступні адміністративні послуги як індикатор реформи децентралізації, який відбувся 7 липня 2021 року

 

6 жовтня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним


1.   Проект Закону про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України (реєстр. №4664, КМУ, Д.Шмигаль)

2.   Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо Генеральної схеми планування території України (реєстр. №3337, друге читання)

3.   Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України Про державні нагороди України (щодо запровадження почесного звання Заслужений зв'язківець України) (реєстр. №4017, доопрацьований, н.д. О.Федієнко, А.Клочко, О.Корнієнко та інші)

4.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності (реєстр. №5655, друге читання)

5.   Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Вугледара Волноваського району Донецької області (реєстр. №5858, КМУ, Д.Шмигаль)

 

20 жовтня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним


1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування функцій уповноважених органів містобудування та архітектури (реєстр. №5833, КМУ, Д.Шмигаль)

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища (реєстр. №4225, друге читання)

3. Про призначення окремих позачергових місцевих виборів