Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

24 вересня 2020, 16:54

Розклад засідань Комітету

              ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТУ

                      на вересень – жовтень 2020 року

                                            29 вересня

             (вул. М.Грушевського, 5, кулуари 2 поверху, 09:30)

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 1. Про включення до Порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання проекту Закону України про внесення змін до Виборчого кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо особливостей організації підготовки та проведення виборів у період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України особливо небезпечних і небезпечних інфекційних хвороб, та вдосконалення окремих положень виборчого законодавства (реєстр. №4117 від 18.09.2020, н.д. А.Загоруйко, О.Корнієнко, А.Клочко, П.Бакунець)

 

                                            29 вересня

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №12, 15:00)

I. Інші

1. Про позицію Першого заступника глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Фокіна В.П., яку було висловлено у засобах масової інформації 29 серпня 2020 року та яка викликала значний суспільний резонанс.


                                            30 вересня

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11, 15:00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним


 1.       Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань діяльності та організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування у зв'язку з утворенням (ліквідацією) районів (реєстр. №3651, повторне перше читання)

2.   Проект Закону про внесення змін до Виборчого кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо особливостей організації підготовки та проведення виборів у період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України особливо небезпечних і небезпечних інфекційних захворювань, та вдосконалення окремих положень виборчого законодавства (реєстр. №4117, н.д. А.Загоруйко, О.Корнієнко, А.Клочко, П.Бакунець)

 3.   Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну службу” щодо кандидатського резерву (реєстр. №3491, доопрацьований комітетом)

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

4. Проект Закону про Державний бюджет України на 2021 рік (реєстр. №4000, КМУ, Д.Шмигаль)

5. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (реєстр. №4100, КМУ, Д.Шмигаль)

III. Інші

6. Презентація проектів нових редакцій законів України про місцеве самоврядування в Україні та про місцеві державні адміністрації (пропозиції  Міністерства розвитку громад та територій України)

7. Про пропозицію Громадянської мережі ОПОРА інституціоналізувати партнерство з Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і виступити бенефіціаром нового етапу проекту “Місцеве спостереження за політичними процесами в Україні”