Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

02 вересня 2020, 14:41

Розклад засідань Комітету

              ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТУ

2 червня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1.   Проект Закону про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому (реєстр. №5091, н.д. О.Шуляк, А.Клочко, А.Стріхарський, О.Аліксійчук, Д.Ісаєнко, В.Іванов, Т.Плачкова та інші)

2.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища (реєстр. №4225, друге читання)

3.   Про віднесення селища міського типу Бородянка Бучанського району Київської області до категорії міст районного значення

4.   Про призначення окремих позачергових місцевих виборів


IІ. Інші

5. Про Рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на тему: “Професійне навчання публічних службовців: європейський досвід та перспективи для України”, які відбулися 26 квітня 2021 року

 

16 червня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним


1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства у відповідність із Законом України Про адміністративні послуги (реєстр. №5468, КМУ, Д.Шмигаль)

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо організації діяльності Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади (реєстр. №5469, КМУ, Д.Шмигаль)

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України Про державну службу(реєстр. №5493, КМУ, Д.Шмигаль)

4. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину (реєстр. №5454, н.д. О.Шуляк, В.Безгін, І.Юнаков, А.Клочко, О.Корнієнко, Д.Микиша. О.Аліксійчук, В.Іванов та інші)

5. Проект Закону про внесення змін до Виборчого Кодексу України щодо присутності народних депутатів України на засіданнях виборчих комісій (реєстр. №4473, н.д. Н.Шуфрич)

6. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо Генеральної схеми планування території України (реєстр. №3337, друге читання)

7.   Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Кабінет Міністрів України” щодо діяльності Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації (реєстр. №3757, друге читання)

8. Про призначення окремих позачергових місцевих виборів

 

IІ. Інші

9. Про Рекомендації круглого столу Комітету Сучасний стан та проблеми благоустрою в населених пунктах. Законодавче регулювання благоустрою в об’єднаних територіальних громадах, який відбувся 8 квітня 2021 року

10. Про Рекомендації круглого столу Комітету “Обговорення проблемних питань просторового планування та містобудівної документації, проектування та будівництва об’єктів соціальної сфери та інженерного забезпечення, методів ефективного законодавчого регулювання нового будівництва в зонах охорони пам’яток, буферних зонах об’єктів всесвітньої спадщини, історичних ареалах населених місць”, який відбувся 19 квітня 2021 року