Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

18 грудня 2019, 10:48

Розклад засідань Комітету

15 січня

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11, о 15:00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1.   Проект Постанови про внесення змін до Додатку до Постанови Верховної Ради України «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання» щодо предметів відання (реєстр. №2292, н.д. С.Вельможний, А.Костін, В.Ватрас, Р.Князевич, О.Мережко)

2.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення правових підстав для утворення агломерації як однієї з форм співробітництва територіальних громад (реєстр. №2637, н.д. В.Безгін, А.Клочко, О.Шуляк, А.Загоруйко та інші)

3.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для громадян, які проживають в гірських та високогірних населених пунктах  (реєстр. №2003, н.д. А.Шкрум, М.Волинець, В.Івченко, С.Соболєв, М.Цимбалюк, А.Пузійчук, О.Мейдич, Г.Немиря, В.Кабаченко, В.Наливайченко)

4.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання економічного розвитку та забезпечення соціальної стабільності гірських та високогірних населених пунктів  (реєстр. №2003-1, н.д. А.Лопушанський,  М.Княжицький)

5.   Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю) (реєстр. №0862, друге читання)

6.   Проект Закону України «Про місто Київ – столицю України» (реєстр. №2143-3, друге читання)

 

II. Інші

7. Про інформацію Міністерства розвитку громад та територій України щодо стану підготовки та затвердження перспективних планів формування територій громад областей

8. Про пропозиції Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування до проекту порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання  (лютий – липень 2020 року)

9. Про План роботи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на період третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2020 року)

10. Про календарний план проведення засідань Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та його підкомітетів на період третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий – липень 2020 року)