Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

01 вересня 2016, 16:23

Розклад засідань Комітету

РОЗКЛАД ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

5 червня, 19 червня, 3 липня, 10 липня

Проект


5 червня (вул. Садова, 3а, кімн. №416, о 15:00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1.   Проект Закону про адміністративну процедуру (реєстр. №9456, КМУ, В.Гройсман)

2.   Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про засади державної регіональної політики” (реєстр. №7446, КМУ, В.Гройсман)

3.   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав територіальних громад в процесі добровільного об'єднання територіальних громад та приєднання до об'єднаної територіальної громади (реєстр. №10240, КМУ, В.Гройсман)

 

19 червня (вул. Садова, 3а, кімн. №416, о 15:00)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форм безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення та статутної нормотворчості (реєстр. №10158, н.д. С.Власенко, О.Ледовських, С.Кудлаєнко, О.Бойко, Л.Зубач, Ю.Бублик, А.Шкрум, Е.Матвійчук, О.Дехтярчук,  В.Гуляєв,  О.Гончаренко, В.Курило,А.Река, М.Федорук)

II. Інші

2. Щодо окремих питань про призначення позачергових місцевих виборів, які перебувають на контролі підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

3 липня (вул. Садова, 3а, кімн. №416, о 15:00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Про призначення окремих позачергових місцевих виборів

2. Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Арциза Арцизького району Одеської області (реєстр. №10329, КМУ, В.Гройсман)

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (реєстр. №9515, КМУ, В.Гройсман)

4. Про перейменування села Іванівка Любашівського району Одеської області

5. Про перейменування села Кийданці Коломийського району Івано-Франківської області

6. Про перейменування села Зеблози Кременецького району Тернопільської області

 

10 липня (вул. Садова, 3а, кімн. №416, о 15:00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного фонду регіонального розвитку

2. Про Роз’яснення Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо правомірності затвердження Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців Апарату Верховної Ради України


3. Про звернення окремих органів місцевого самоврядування щодо реформування районного рівня адміністративно-територіального устрою України

4. Звіт про діяльність Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період роботи Верховної Ради України VIII скликання  (2014 - 2019 рр.)