Головна > Текстові публікації > Засідання Комітету

Діяльність Комітету

02 вересня 2020, 14:41

Розклад засідань Комітету

              ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТУ

14 квітня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо позбавлення Кабінету Міністрів України невластивих повноважень (реєстр. №5052, КМУ, Д.Шмигаль)

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови (реєстр. №5241, н.д. Р.Лозинський, А.Загоруйко та інші)

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення прозорості та відкритості місцевих рад шляхом визначення відповідальних осіб за оприлюднення результатів поіменних голосувань (реєстр. №4256, н.д. В.Цабаль, Р.Лозинський)

4. Проект Закону про внесення змін до Закону України Про державну службу щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу (реєстр. №4361, друге читання)

 

 

II. Інші

5. Про Рекомендації круглого столу Комітету “Впровадження ескроу-рахунків та проектного фінансування житлового будівництва”, який відбувся 24 лютого 2021 року

6. Про Рекомендації круглого столу КомітетуНова редакція Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” через призму Європейської хартії місцевого самоврядування», який відбувся 1 березня 2021 року

7. Про інформацію щодо стану трансформації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях, до центрів надання адміністративних послуг, утворених органами місцевого самоврядування

8. Про інформацію Міністерства фінансів України щодо виконання Закону України Про Державний бюджет України на 2020 рік в частині предмету відання Комітету

 


28 квітня, 14:30

 вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. №11

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

 

1.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення (реєстр. №4524, н.д. Т.Плачкова, С.Мінько та інші)

2.   Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо удосконалення містобудівної діяльності (реєстр. №4618, н.д. С.Гривко)

3.   Проект Закону про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо уточнення вимог до подання кандидатами на виборні посади декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (реєстр. №3029, н.д. С.Мінько, В.Рубльов та інші)

4.   Проект Закону про парламентську службу (реєстр. №4530, друге читання)

5.   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища (реєстр. №4225, друге читання)

6.   Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» щодо діяльності Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації (реєстр. №3757, друге читання)

7.   Про віднесення селища міського типу Бородянка Бучанського району Київської області до категорії міст районного значення

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

 8. Проект Закону про внесення змін до статей 14 та 168 Податкового кодексу України щодо зарахування податку з доходів фізичних осіб по місцю знаходження виробничих підрозділів (реєстр. №4062, н.д. І.Васильєв)

9. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку громад (реєстр. №4115, н.д. О.Дунда, О.Аліксійчук, О.Шуляк, В.Безгін, В.Рубльов  та інші)

10. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних місцевих бюджетів за фактичним місцезнаходженням відокремленого підрозділу юридичної особи (реєстр. №4238, н.д. А.Стріхарський)

11. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних місцевих бюджетів за фактичним місцезнаходженням відокремленого підрозділу юридичної особи (реєстр. №4239, н.д. А.Стріхарський)

12. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо порядку зарахування податку на доходи фізичних осіб у зв'язку із завершенням реформи децентралізації (реєстр. №4369, н.д. Г.Васильченко, В.Цабаль, Я.Железняк, Р.Лозинський та інші)

13. Проект Закону про внесення змін до статті 64 Бюджетного кодексу України щодо порядку зарахування податку на доходи фізичних осіб у зв'язку із завершенням реформи децентралізації (реєстр. №4370, н.д. Г.Васильченко, В.Цабаль, Я.Железняк, Р.Лозинський та інші)

14. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо подальшого зміцнення фінансової спроможності громад (реєстр. №5066, н.д. Г.Васильченко, В.Цабаль, Р.Лозинський, Н.Піпа, Я.Юрчишин, І.Гузь та інші)

15. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо збільшення відсотку зарахування податку на доходи фізичних осіб до бюджетів місцевого самоврядування (реєстр. №5066-1, н.д. Р.Тістик, М.Задорожній, О.Шуляк, В.Безгін, В.Іванов та інші)

16. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення розподілу податку на доходи фізичних осіб між бюджетами за місцем отримання доходу та місцем проживання платників податку (реєстр. №5244, н.д. О.Кулініч, Н.Южаніна, А.Ніколаєнко та інші)

17. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення фіскальної ефективності та справедливості у зарахуванні податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів (реєстр. №5244-1, н.д. О.Красов, О.Жмеренецький, Є.Брагар та інші)

18. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення розподілу податку на доходи фізичних осіб між бюджетами за місцем отримання доходу та місцем податкової адреси платників податку (реєстр. 5244-2, н.д. Н.Южаніна, О.Кулініч,  Г.Вацак, М.Княжицький, І.Геращенко та інші)

19. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб за фактичним місцем здійснення діяльності фізичними особами (реєстр. 5244-3, н.д. Л.Білозір, М.Кучер, О.Кулініч, Р.Горват, П.Бакунець та інші)

20. Проект Закону про внесення змін до статті 64 Бюджетного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення розподілу податку на доходи фізичних осіб між бюджетами за місцем отримання доходу та місцем проживання платників податку"  (реєстр. №5245, н.д. О.Кулініч, Н.Южаніна, О.Сухов та інші)

 II. Інші

21. Про Рекомендації слухань у Комітеті “Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості”, які відбулися 12 квітня 2021 року.