Діяльність Комітету

14 січня 2015, 12:41

Рішення Комітету про пропозиції Комітету до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік (реєстр. № 1000, доопрацьований)

 

Заслухавши інформацію підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності щодо особливостей процедури розгляду і прийняття проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік, розглянувши пропозиції народних депутатів України – членів Комітету, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування до законопроекту, всебічно обговоривши та узагальнивши їх, Комітет вирішив:

1. Схвалити пропозиції Комітету до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік" (реєстр. №1000) (додаються).

 

 

 

ПРОПОЗИЦІЇ

до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік

(реєстр. №1000)

 

 

1. Статтю 21 виключити, змінивши відповідно нумерацію наступних статей законопроекту.

 

2. Абзац другий пункту 6 Прикінцевих положень законопроекту виключити.

 

3. У Додатку №3 до законопроекту:

 

- передбачити Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України бюджетну програму "Державний фонд регіонального розвитку" в обсязі 4,5 млрд. грн., зменшивши на цю суму обсяг видатків Міністерству фінансів України за бюджетною програмою "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України";

 

- визначити Міністерство освіти і науки України головним розпорядником бюджетної програми "Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам" (код 3511170) в обсязі 42 577 768,1 тис. гривень.