Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Загальна інформація

Діяльність Комітету

25 листопада 2015, 14:21

8 скликання (склад Комітету )

 

 

 

Голова Комітету

Власенко Сергій Володимирович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-22-08 (приймальня)
Тел: (044) 255-21-78
Тел: (044) 255-39-35 (помічник)
Факс: (044) 255-39-35
Факс: (044) 255-33-07 (приймальня)

Ел. пошта:

Vlasenko.Serhii@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

 

 

Перший заступник голови Комітету

Ледовських Олена Володимирівна

Контактні дані:

Тел: (044) 255-22-92

Тел: (044) 255-29-24 (помічник)

Тел: (044) 255-31-43

Ел. пошта:

Ledovskikh.Olena@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

Заступник голови Комітету

Кудлаєнко Сергій Володимирович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-25-74 (помічник)
Тел: (044) 255-31-44
Ел. пошта:

Kudlaienko.Serhii@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

Заступник голови Комітету

Курило Віталій Семенович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-23-28 (помічник)
Тел: (044) 255-34-33
Ел. пошта:

Kurylo.Vitalii@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

Секретар Комітету

Гончаренко Олексій Олексійович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-25-84 (помічник)
Тел: (044) 255-31-33
Ел. пошта:

Honcharenko.Oleksii@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

 

 

 

Голова підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії

Бойко Олена Петрівна

Контактні дані:

Тел: (044) 255-39-26 (помічник)
Тел: (044) 255-31-30
Ел. пошта:

Boiko.Olena@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

Голова підкомітету з питань місцевого самоврядування

Бублик Юрій Васильович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-34-83
Тел: (044) 255-23-38 (помічник)
Ел. пошта:

Bublyk.Yurii@rada.gov.ua

Ел. пошта:

bublyk_svoboda@i.ua

Веб-сайт:

www.bublyk.info

Представництво в Facebook

Законотворча діяльність

 

Голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород

Дехтярчук Олександр Володимирович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-36-82 (помічник)
Тел: (044) 255-38-51
Ел. пошта:

Dekhtiarchuk.Oleksandr@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

Голова підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності

Река Андрій Олександрович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-29-37 (помічник)
Тел: (044) 255-31-32
Ел. пошта:

Reka.Andrii@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

 

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою

ФЕДОРУК Микола Трохимович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-24-96 (помічник)
Тел: (044) 255-31-29
Ел. пошта:

Fedoruk.Mykola@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

Голова підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування

Шкрум Альона Іванівна

Контактні дані:

Тел: (044) 255-35-66

Тел: (044) 255-36-17 (помічник)

Ел. пошта:

Shkrum.Aliona@rada.gov.ua

Веб-сайт:

http://shkrum.com/

Законотворча діяльність

 

 

Член Комітету

Балога Іван Іванович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-32-30 (помічник)
Тел: (044) 255-26-07
Ел. пошта:

Baloha.Ivan@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

 

Член Комітету

Березюк Олег Романович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-36-50 (помічник)
Тел: (044) 255-35-82
Ел. пошта:

Bereziuk.Oleh@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

Член Комітету

Гуляєв Василь Олександрович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-36-68 (помічник)
Тел: (044) 255-28-30
Ел. пошта:

Huliaiev.Vasyl@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

 

Член Комітету

Добкін Михайло Маркович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-29-60 (помічник)
Тел: (044) 255-38-17
Ел. пошта:

Mykhailo.Dobkin@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

Член Комітету

Зубач Любомир Львович 

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-37-04
Ел. пошта:

Zubach.Liubomyr@rada.gov.ua

Законотворча діяльність

 

 

 

 

Член Комітету

Матвійчук Едуард Леонідович

Контактні дані:

Тел: (044) 255-36-91 (помічник)
Тел: (044) 255-31-40
Ел. пошта:

Matviichuk.Eduard@rada.gov.ua

Законотворча діяльність