Діяльність Комітету

13 жовтня 2020, 12:00

Комітетські слухання "Стан реалізації державних програм з енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв та виконання програм і проектів з енергозбереження та енергомодернізації багатоквартирних будинків. Подальші кроки у реформі" (16 жовтня 2020 року)

Перше засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про адміністративну процедуру (реєстр. № 3475) відбулося 16 жовтня.

 

Голова Комітету Андрій Клочко зазначив на важливості законопроекту, вказав, що він спрямований на встановлення чіткого юридичного механізму і демократичних положень у взаємодії громадянина та держави, закликав учасників робочої групи до конструктивної співпраці.

Керівник Робочої групи, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Лариса Білозір наголосила, що це дуже важливий законопроект, який покликаний змінити філософію відносин громадян з державою, який стане кроком назустріч встановленню єдиних, прозорих правил такої взаємодії, що відповідатиме духу європейського законодавства.

Під час жвавої дискусії відбулось обговорення поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи, пропозицій, що надійшли від наукового та експертного середовища, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Участь у засіданні взяли народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових та міжнародних організацій, науковці, експерти.

Участь у засіданні учасники взяли як безпосередньо, так і через платформу ZOOM. Наступне засідання планується провести 30 жовтня 2020 року.