Головна > Анонси > Анонси подій

Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
09 лютого 2023, 15:00

9 лютого о 10:00 відбудеться обговорення на тему: «Досвід функціонування інституту старост. Регіональний вимір»

 
Відповідно до Плану роботи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на період дев`ятої сесії Верховної Ради України IХ скликання відбудеться обговорення на тему: «Досвід функціонування інституту старост. Регіональний вимір».

Захід буде організовано на майданчику підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету за сприяння та підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: наступне покоління».

Обговорення відбудеться 9 лютого 2023 року о 10:00 у змішаному форматі: offline (м.Луцьк) та online (відеоконференція на платформі ZOOM).

У рамках заходу планується обговорити законодавче регулювання питань створення старостинських округів, затвердження старост, організації роботи старост, виконання ними повноважень та інші проблемні питання, пов’язані з  функціонуванням інституту старост, зокрема у Волинській області.

До участі в обговоренні запрошено народних депутатів України, представників державних органів, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, вітчизняних і міжнародних організацій, науковців та експертів.

Online-трансляція заходу здійснюватиметься на youtube-каналі Комітету.

Контактна особа: головний консультант секретаріату Комітету Кириленко Ольга Володимирівна, тел.: (044) 255-23-19;  e-mail: kyrylenko-o@rada.gov.ua.