20 липня 2021, 11:00

Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти в другому читанні та в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади державної регіональної політики"

 

Члени Комітету на своєму засіданні 14 липня 2021 року розглянули підготовлений до другого читання проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади державної регіональної політики" (реєстр. № 5323), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою проекту Закону, прийнятого Верховною Радою України за основу 1 червня 2021 року, є комплексне удосконалення механізмів реалізації державної регіональної політики та підвищення її ефективності.

За результатами опрацювання внесено логічні зміни до структури законопроекту, які впорядковують та узгоджують його положення з діючим законодавством.

Всі зауваження та пропозиції при підготовці вказаного проекту були детально опрацьовані спільно з представниками центральних органів виконавчої влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових та міжнародних організацій, науковців та експертів.

Корисні посилання: