Головна > Текстові публікації > Архів новин попередніх скликань
Надрукувати Зменшити зону перегляду

Архів новин попередніх скликань

01 грудня 2015, 10:46

№2294

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні прийняти проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)» щодо поновлення єдиного порядку обчислення скликань (реєстр. № 2294а) за основу. 

Народні депутати України - члени Комітету, які виступили суб‘єктами права законодавчої ініціативи, наголошували, що даний проект спрямований на поновлення єдиного порядку обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад).

О.Бойко як один із авторів законопроекту вказала, що проектом пропонується внести зміни до статей 1, 2 та статті 4 «Прикінцеві положення» Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)» і встановити вимоги щодо поновлення єдиного порядку обліку скликань усіх представницьких органів місцевого самоврядування (рад) в Україні.

Голова підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород О.Дехтярчук поінформував, що до Комітету надійшли висновки:

- Комітету з питань бюджету, який зазначає, що законопроект не матиме впливу на показники бюджетів;

- Комітету з питань запобігання і протидії корупції, який вказує, що у проекті акта не виявлено корупціогенних факторів – проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства;

- Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, яке висловлює низку зауважень та пропозицій до законопроекту і пропонує за результатами розгляду у першому читанні прийняти його за основу.

На засіданні Комітету, яке відбулося 25 листопада було рекомендовано Верховній Раді України відповідно до пункту 1 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)» щодо поновлення єдиного порядку обчислення скликань (реєстр. № 2294а) за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу, скоротивши наполовину строк подання пропозицій і поправок при доопрацюванні законопроекту до другого читання.

 

 

 

Корисні посилання: