Головна > Текстові публікації > Архів новин попередніх скликань
Надрукувати Зменшити зону перегляду

Архів новин попередніх скликань

14 березня 2011, 11:31

Про проект Закону України про центральні органи виконавчої влади (реєстр. N8055) та проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (реєстр. N8056), подані Президентом України.

Верховна Рада України 4 березня 2011 року прийняла за  основу  проект Закону України про центральні органи виконавчої влади  (реєстр.  N8055) та проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (реєстр.  N8056), подані Президентом України.

Комітету   Верховної   Ради  України  з  питань державного будівництва та  місцевого  самоврядування  доручено доопрацювати зазначені  законопроекти  з  урахуванням  зауважень  і  пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши строки подання та  розгляду  таких  зауважень і пропозицій наполовину, та внести їх на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Комітет   з  питань державного будівництва та  місцевого самоврядування, згідно доручення   Верховної   Ради  України, прийматиме зауваження та пропозиції від народних депутатів України до 18:00 14 березня 2011 року.

Підготовлені підкомітетом з питань органів виконавчої влади вищевказані законопроекти 16 березня о 15:00 будуть розглянуті на засіданні Комітету.

 

Корисні посилання: