Аудіо - Нові надходження http://komsamovr.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозаписи засідань Комітету лютий 2020 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit9skl/80996.html Wed, 05 Feb 2020 18:03:31 GMT Аудіозаписи засідань Комітету січень 2020 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit9skl/80959.html Mon, 13 Jan 2020 12:54:59 GMT Аудіозаписи засідань Комітету грудень 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit9skl/80898.html Mon, 02 Dec 2019 10:38:36 GMT Аудіозаписи засідань Комітету листопад 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit9skl/80825.html Wed, 13 Nov 2019 16:35:04 GMT Аудіозапис комітетських слухання на тему: «Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів» (4 листопада 2019 року) http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit9skl/80844.html Mon, 04 Nov 2019 10:00:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету жовтень 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit9skl/80749.html Tue, 01 Oct 2019 08:39:11 GMT Аудіозаписи засідань Комітету вересень 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit9skl/80683.html Thu, 05 Sep 2019 17:20:14 GMT Аудіозаписи засідань Комітету червень 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80626.html Thu, 06 Jun 2019 16:10:11 GMT Аудіозаписи засідання Круглого столу з обговорення проекту Закону України «Про адміністративну процедуру» (реєстр. № 9456) (13 травня 2019 року) http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80602.html Thu, 16 May 2019 14:39:04 GMT Аудіозаписи засідань Комітету травень 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80596.html Wed, 15 May 2019 17:30:26 GMT Аудіозаписи засідань Комітету квітень 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80582.html Wed, 24 Apr 2019 17:53:27 GMT Аудіозаписи засідань Комітету березень 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80540.html Wed, 13 Mar 2019 16:27:41 GMT Аудіозаписи засідань Комітету лютий 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80494.html Wed, 06 Feb 2019 16:44:16 GMT Аудіозаписи засідань Комітету січень 2019 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80452.html Wed, 23 Jan 2019 10:24:58 GMT Аудіозаписи засідань Комітету грудень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80451.html Fri, 21 Dec 2018 10:13:04 GMT Аудіозаписи засідань Комітету листопад 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80325.html Wed, 07 Nov 2018 15:58:35 GMT Аудіозаписи засідань Комітету жовтень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80285.html Wed, 17 Oct 2018 16:31:30 GMT Аудіозаписи засідань Комітету вересень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80252.html Thu, 06 Sep 2018 12:05:33 GMT Аудіозаписи засідань Комітету липень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80227.html Wed, 04 Jul 2018 17:45:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету червень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80187.html Wed, 06 Jun 2018 15:22:14 GMT