Аудіо - Нові надходження http://komsamovr.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозаписи засідань Комітету травень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80144.html Wed, 23 May 2018 15:18:19 GMT Аудіозаписи засідань Комітету квітень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80085.html Wed, 04 Apr 2018 17:32:42 GMT Аудіозаписи засідань Комітету березень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/80032.html Thu, 15 Mar 2018 16:50:54 GMT Аудіозаписи засідань Комітету лютий 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79999.html Fri, 16 Feb 2018 16:14:12 GMT Аудіозаписи засідань Комітету січень 2018 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79981.html Mon, 29 Jan 2018 11:42:49 GMT Аудіозаписи засідань Комітету грудень 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79878.html Mon, 04 Dec 2017 16:20:08 GMT Аудіозаписи засідань Комітету листопад 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79701.html Wed, 01 Nov 2017 16:05:49 GMT Аудіозаписи засідань Комітету жовтень 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79681.html Mon, 02 Oct 2017 14:55:10 GMT Аудіозаписи засідань Комітету вересень 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79583.html Thu, 07 Sep 2017 10:14:33 GMT Аудіозаписи засідань Комітету липень 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79584.html Wed, 12 Jul 2017 17:45:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету червень 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79488.html Mon, 05 Jun 2017 13:48:15 GMT Аудіозаписи засідань Комітету травень 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79480.html Wed, 17 May 2017 16:00:30 GMT Аудіозаписи засідань Комітету квітень 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79479.html Wed, 05 Apr 2017 12:31:58 GMT Аудіозаписи засідань Комітету березень 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79472.html Thu, 30 Mar 2017 13:40:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету лютий 2017 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79335.html Wed, 08 Feb 2017 18:00:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету грудень 2016 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79283.html Wed, 21 Dec 2016 15:39:32 GMT Аудіозаписи засідань Комітету листопад 2016 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79285.html Wed, 30 Nov 2016 16:31:26 GMT Аудіозаписи засідань Комітету жовтень 2016 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79330.html Mon, 31 Oct 2016 16:55:07 GMT Аудіозаписи засідань Комітету вересень 2016 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79180.html Thu, 29 Sep 2016 14:48:35 GMT Аудіозаписи засідань Комітету липень 2016 року http://komsamovr.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/79192.html Mon, 25 Jul 2016 12:06:20 GMT