23 жовтня 2021, 09:00

Народні депутати України, члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування зустрілись з представниками проекту міжнародної технічної допомоги «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні» та посольства Швеції в Україн

 
22 жовтня відбулася робоча зустріч  народних депутатів України, членів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування  з представниками проекту міжнародної технічної допомоги «PROSTO». Метою зустрічі було ознайомлення із мандатом проекту та обговорення пропозицій співпраці між Комітетом та проектом, зокрема, в напрямку покращення спроможності органів місцевого самоврядування в наданні якісних та доступних адміністративних послуг.

Голова Комітету А.Клочко подякував Уряду Швеції за підтримку України на шляху демократії та впровадження реформ в сфері розвитку місцевого самоврядування. Очільник Комітету зазначив, що Комітет зацікавлений у налагоджені співпраці з проектом щодо вдосконалення політики у сфері надання адміністративних послуг та розробці пропозицій щодо внесення змін до законодавства з метою покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Л.Білозір зазначила, що напрацювання, які будуть зроблені в рамках спільної роботи стануть дієвою підтримкою органам місцевого самоврядування на шляху розбудови мережі центрів надання адміністративних послуг та наближення адміністративних послуг до мешканців громад.

Заступник голови Комітету І.Гузь вказав, що на сьогодні в Україні активно відбуваються процеси спрощення процедур надання адміністративних послуг та запровадження їх надання в електронному вигляді і це є також можливістю для співпраці в напрямку вивчення досвіду Швеції в організації цих процесів.

 

 

 

Корисні посилання: