02 вересня 2019, 09:00

Правова основа

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

 

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України затверджено Розпорядженням Голови Верховної Ради України №573 від 17 квітня 2015 року.

Особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України проводиться згідно із затвердженим Головою Верховної Ради України графіком особистого прийому громадян у сесійний період, у визначені графіком дні з 14-ої до 17-ої години. 

Прийом відвідувачів здійснюється у приміщенні приймальні Верховної Ради України за адресою м. Київ, вул. Банкова 6/8, 1 поверх, кімната №106.

тел. для довідок: (044) 255-42-46.

 

Попередній запис громадян на особистий прийом до голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України проводиться працівниками Відділу з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України разом з працівниками секретаріатів комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій у Верховній Раді України у визначений графіком день з 8-ої до 13-ої години.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України з'ясовується прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх вимог.

 

Розпорядження Голови Верховної Ради України №573 від 17 квітня 2015 року « Про порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України» 


 

 

 

 

Корисні посилання: