13 листопада 2014, 10:27

Список учасників

СПИСОК

учасників круглого столу:

"Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні"

13 березня 2013  року, 10:00

м. Київ, вул. М.Грушевського,18/2 к.12

 

п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

1.           

АЙВАЗОВСЬКА

Ольга Павлівна

Голова правління Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА"

2.           

АСТАПОВ

Андрій Олександрович

Начальник відділу підготовки та правової експертизи проектів документів Національного агентства України з питань державної служби

3.           

БАЛА

Віталій Миронович

Директор "Агентства моделювання ситуацій", експерт

4.           

БЄЛЯКОВА

Оксана Геннадіївна

Заступник Голови Правління Товариства "Україна-Польща"

5.           

БІЛИЙ

Станіслав Дементійович

Член Херсонської обласної організації  ВГО "Комітет виборців України", м. Херсон

6.           

БОБРОВНИЙ

Кирило Сергійович

Керівник виконкому Соломянської районної організації в місті Києві політичної партії "УДАР"

7.           

БОГОСЛОВСЬКА

Інна Германівна

Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності

8.           

БІЛИЙ

Дементій Васильович

Голова Херсонської обласної організації ВГО "Комітет виборців України", м. Херсон

9.           

БОНДАР

Олександр Юрійович

Головний спеціаліст відділу розвитку місцевого самоврядування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

10.       

БОНДАРЕНКО

Володимир Дмитрович

Народний депутат України, голова підкомітету з питань виборчого законодавства та об'єднання громадян Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

11.       

БОНДАРЕНКО Володимир Володимирович

Керівник Апарату фракції "Удар" Київської міської ради

12.       

БОЦКО

Олена Василівна

Керівник програми для громадських організацій Національного Демократичного Інституту (США)

13.       

БРИЛЬ Марина

Експерт з підтримки національної політики швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO

14.       

БУРИЙ

Олександр Володимирович

Начальник управління правового забезпечення та взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні

15.       

ВЕРБІЦЬКИЙ

Михайло Володимирович

Чортківський міський голова Тернопільської області

16.       

ГАНУЩАК

Юрій Іванович

Незалежний експерт

17.       

ГАРНЕЦЬ

Оксана Миколаївна

Керівник швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO

18.       

ГЛАДІЙ

Василь Іванович

Народний депутат України, голова підкомітету з питань державного будівництва Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

19.       

ГУБАНЬ

Радим Васильович

Представник Всеукраїнської асоціації "Українська асоціація районних та обласних рад"

20.       

ГУМЕНЮК

Володимир Антонович

Лехнівський сільський голова Баришівського району Київської області

21.       

ДЕРЕВ'ЯНКО

Юрій Богданович

 

Народний депутат України, голова підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері боротьби з організованою злочинністю і корупцією органами державної влади та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

22.       

ДІДУХ Мирослава

Проектний менеджер Представництва Європейського Союзу в Україні

23.       

ДУБРОВСЬКИЙ

Володимир Євгенович

Керівник секретаріату Конституційного Суду України

24.       

ЖДАНОВ

Ігор Олександрович

Президент аналітичного центру "Відкрита політика"

25.       

ЗАМЯТІН

Віктор Веніамінович

Провідний експерт політико-правових програм Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова

26.       

ЗАСЛАВСЬКИЙ

Олександр Миколайович

Експерт Лабораторії законодавчих ініціатив

27.       

ЗОРІЧЕВА

Юлія Сергіївна

Співробітник проекту з питань виборів Координатора проектів ОБСЄ в Україні

28.       

КАЛИНОВСЬКИЙ

Богдан Валерійович

Професор Академії внутрішніх справ України

29.       

КАРПУНЦОВ

Валерій Віталійович

Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України

30.       

КАРТАШОВ

Євген Григорович

Народний депутат України, голова підкомітету з питань місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

31.       

КАЧУРА

Олександр Анатолійович

Голова Громадської організації "Об'єднана молодь України"

32.       

КИРИЛЕНКО

Тетяна Володимирівна

Представник Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА"

33.       

КИРИЧЕНКО

Олеся Іванівна

Фінансовий менеджер Лабораторії законодавчих
ініціатив

34.       

КЛЮЧКОВСЬКИЙ

Юрій Богданович

Президент Інституту виборчого права

35.       

КНЯЗЕВИЧ

Руслан Петрович

Народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

36.       

КОВРИЖЕНКО

Денис Сергійович

Радник з юридичних питань Представництва Міжнародної фундації виборчих систем в Україні

37.       

КОВТУНЕЦЬ

Володимир Віталійович

Доцент Національної академії управління, експерт з питань виборчого законодавства

38.       

КОГУТ 

Андрій   Андрійович

Програмний   координатор   Лабораторії законодавчих ініціатив

39.       

КОГУТ

Ігор Олегович

Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив

40.       

КОЛІСНІЧЕНКО

Володимир Євгенійович

Завідувач сектором Управління по зв’язках з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України

41.       

КОЛТУН

Вікторія Семенівна

Доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України

42.       

КОНОНЧУК

Світлана Григорівна

Керівник політичних програм Українського незалежного центру політичних досліджень

43.       

КРАВЧЕНКО

Віктор Віталійович

Директор Центру правової допомоги містам Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України"

44.       

КРИВОЛАП

Марія Костянтинівна

Головний консультант секретаріату Комітету з питань бюджету Верховної Ради України

45.       

КУЛИК

Руслан Васильович

Заступник Голови громадської організації "Рідне місто"

46.       

ЛАЦИБА

Максим Валерійович

Керівник Програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень 

47.       

ЛИТВИНЕНКО

Олена Вікторівна

Керівник Програми Ради Європи "Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні"

48.       

ЛЮБЧЕНКО

Павло Миколайович

Професор кафедри державного будівництва Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого", професор, доктор юридичних наук

49.       

ЛЯХ

Віктор В'ячеславович

Президент Фонду Східна Європа

50.       

МАГЕРА

Андрій Йосипович

Заступник голови Центральної виборчої комісії

51.       

МАКСАК

Геннадій Анатолійович

Президент неурядового аналітичного центру "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень", м. Чернігів

52.       

МЕЛЬНИЧЕНКО

Володимир Володимирович

Народний депутат України

53.       

МЕЛЬНИЧЕНКО

Віктор Іванович

Доцент кафедри права і законотворчого процесу Національної академії державного управління при Президентові України

54.       

МИХАЙЛЕНКО

Ольга Дмитрівна

Народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

55.       

НАХОД

Михайло Андрійович

Голова Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу, м. Луцьк

56.       

НІКОЛЕНКО Ірина

Менеджер програми розвитку громадянського суспільства Криму проекту "Об'єднуємося заради реформ"

57.       

ОМЕЛЬЧЕНКО

Олександр Олександрович

Радник Голови Верховної Ради України

58.       

ПАВЛЕНКО

Ірина Анатоліївна

Заступник завідувача відділу політичних стратегій Національного інституту стратегічних досліджень

59.       

ПЕТРУЧЕНКО

Катерина Іванівна

Головний консультант Управління по зв’язках з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України

60.       

ПІДЛУЖНА

Валентина Валентинівна

Головний консультант Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України

61.       

ПОЛТАВЕЦЬ

Валентина Дмитрівна

Виконавчий директор Асоціації малих міст України

62.       

ПОНОМАРЬОВ

Андрій Вікторович

 

Народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики

63.       

РАХІМКУЛОВ

Едуард Рустамович

Заступник директора Програми сприяння Парламенту II

64.       

РАЧКЕВИЧ

Віктор Володимирович

Спеціаліст з управління проектами в галузі муніципального розвитку Українського офісу Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

65.       

РОМАНЕНКО

Євгеній Леонідович

Віце-президент аналітичного центру "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень", м. Чернігів

66.       

РОМАНОВА

Наталія Андріївна

Президент Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

67.       

РУДКОВСЬКА

Валентина Миколаївна

Заступник Керівника Управління по зв’язках з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України

68.       

САВАРЕЦЬ

Андрій Вікторович

Радник Першого заступника Голови Верховної РАди України

69.       

САВРУК

Михайло Антонович

Головний консультант Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України

70.       

СЄРЖАН

Сергій Анатолійович

Помічник заступника голови Центральної виборчої комісії

71.       

СИНЬООКИЙ

Олександр Вікторович

Заступник Голови Ради Лабораторії законодавчих ініціатив

72.       

СОСНОВСЬКИЙ

Антон Павлович

Депутат Луцької міської ради, м. Луцьк

73.       

СТАВНІЙЧУК

Марина Іванівна

Радник Президента України - Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України

74.       

СТЕПАНЯН

Гайк Самвелович

 

Головний спеціаліст управління конституційного та адміністративного права Міністерства юстиції України

75.       

СТРАННІКОВ

Андрій Миколайович

Директор Інституту політичної освіти

76.       

СУШИНСЬКИЙ

Олександр Іванович

Першому заступнику директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

77.       

ТАРАН

Віктор Вікторович

Директор Центру політичних студій та аналітики

78.       

ТКАЧУК

Анатолій Федорович

Директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, експерт Ради Європи

79.       

ТКАЧУК

Олександр Леонідович

Заступник начальника управління фінансів органів державного управління Міністерства фінансів України

80.       

ФЕДОРЕНКО

Владислав Леонідович

Декан юридичного факультету Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор

81.       

ФЕДОРУК

Микола Трохимович

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

82.       

ФЕСЕНКО

Володимир В'ячеславович

Голова Правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

83.       

ХУДОЛІЙ

Аліна Сергіївна

Викладач Асоціації міст України

84.       

ЧЕБАНЕНКО

Олена Дмитрівна

експерт Представництва Міжнародної фундації виборчих систем в Україні

85.       

ЧЕРНИШ

Ілона Борисівна

Головний спеціаліст Департаменту забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та регіонами Секретаріату Кабінету Міністрів України

86.       

ЧИЖОВ

Олександр Володимирович

Завідувач відділу забезпечення діяльності ради регіонів та регіональних заходів за участю Президента України Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента

87.       

ШАЛІМОВА

Анна Олександрівна

Співробітник проекту з питань виборів Координатора проектів ОБСЄ в Україні

88.       

ШАРШОВ

Сергій Іванович

Заступник директора Департаменту регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

89.       

ШЕВЕЛЬ

Валентина Борисівна

Заступник завідуючого юридичним відділом Секретаріату Верховної Ради Автономної Республіки Крим

90.       

ШЕЛЕСТ

Олександр Володимирович

Перекладач Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні

91.       

ЯНЧУК

Артем Олександрович

Завідувач сектором розвитку парламентаризму відділу проблем розвитку національного законодавства Інституту законодавства Верховної Ради України

 

Представники міжнародних організацій та посольств

п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

1.      

ВІЛФОР

Крістіна

 Регіональний директор Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин США

2.      

КРІСТІАН Шьоненбергер

Надзвичайний і Повноважний посол Швейцарської Конфедерації в Україні

3.      

КОВАЧ Роланд

Директор проекту "Об'єднуємося заради реформ" 

 

 

Корисні посилання: