Головна > Анонси > Анонси подій

Діяльність Комітету

20 квітня 2021, 13:00

20 квітня 2021 року об 11:00 відбудуться комітетські слухання «Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти» у режимі відеоконференції на платформі ZOOM

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за сприяння та підтримки міжнародних партнерів Комітету проведе комітетські слухання «Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти».

Під час заходу за участі народних депутатів України, представників органів виконавчої влади, асоціацій органів місцевого самоврядування, громадськості, міжнародних та вітчизняних експертів планується обговорити сучасний стан та перспективи удосконалення вітчизняного законодавства у сфері публічних консультацій, ознайомитись з відповідним міжнародним досвідом.

Захід відбудеться 20 квітня 2021 року об 11:00 у режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Проведення вказаного заходу передбачено Планом роботи Комітету на період п’ятої сесії Верховної Ради України ІХ скликання (Рішення Комітету від 27 січня 2021 року, Протокол № 58).

Контактна особа щодо забезпечення проведення комітетських слухань: головний консультант секретаріату Комітету Ірина Ляшко (тел.: 255-25-33, e-mail: liashko-i@rada.gov.ua).