Головна > Анонси > Анонси подій

Діяльність Комітету

12 квітня 2021, 15:00

12 квітня о 14:00 відбудуться комітетські слухання «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості» у режимі відеоконференції на платформі ZOOM

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе 12 квітня 2021 року комітетські слухання «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості».

Метою комітетських слухань є обговорення стану справ у сфері формування та реалізації державної регіональної політики в контексті можливостей для розвитку територіальних громад, регіонів та України в умовах зовнішніх та внутрішніх викликів і загроз, окреслення пріоритетів законодавчої діяльності у цій сфері.

Під час слухань планується обговорити формування та реалізації державної регіональної політики – сучасний стан і напрями удосконалення; стратегічне планування регіонального розвитку та фінансування проектів регіонального розвитку – досвід, можливості, проблеми та способи їх подолання; державну стратегію регіонального розвитку 2027 – завдання на середньострокову перспективу; роль інституцій та партнерства у регіональному розвитку.

Захід відбудеться 12 квітня 2021 року о 14:00 у режимі відеоконференції на платформі ZOOM спільно з Міністерством розвитку громад та територій України та громадською організацією «Інститут громадянського суспільства».

Проведення вказаного заходу передбачено Планом роботи Комітету на період п’ятої сесії Верховної Ради України ІХ скликання (Рішення Комітету від 27 січня 2021 року, Протокол № 58).

Контактна особа щодо забезпечення проведення комітетських слухань: головний консультант секретаріату Комітету Пилявський Юрій (тел.: 255-22-77, e-mail: pyliavskiy@rada.gov.ua).

Програма заходу