Головна > Анонси > Анонси подій

Діяльність Комітету

08 квітня 2021, 11:30

8 квітня об 11:00 відбудеться круглий стіл «Сучасний стан та проблеми благоустрою в населених пунктах. Законодавче регулювання благоустрою в об’єднаних територіальних громадах» у режимі відеоконференції на платформі ZOOM

    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе круглий стіл «Сучасний стан та проблеми благоустрою в населених пунктах. Законодавче регулювання благоустрою в об’єднаних територіальних громадах». Під час заходу планується обговорити актуальні питання, які на сьогодні стоять перед територіальними громадами та державою в сфері благоустрою.

Предметом дискусії будуть питання: стану законодавчого регулювання сфери благоустрою, проблематика і шляхи вирішення в зв'язку із новим адміністративно-територіальним устроєм України та реалізацією повноважень держави та органів місцевого самоврядування; нормативно-правового та технічного регулювання в сфері благоустрою; необхідності стратегічного планування благоустрою територіальних громад та населених пунктів; участі громадськості у створенні та реконструкції об'єктів благоустрою, практичні проблеми з реалізації та експлуатації благоустрою.

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, професійних громадських організацій, проектних інститутів, експертів.

Захід відбудеться 8 квітня 2021 року о 10:30 у режимі відеоконференції на платформі ZOOM спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, асоціаціями органів місцевого самоврядування, німецько-українським проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні II», що виконується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), яка діє за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Конт. особи: старший консультант секретаріату Комітету Прітчіна Світлана Леонідівна, тел. (044) 255 23 72, email: pritchina@rada.gov.ua;

помічник-консультант народного депутата України Г.Бондар Бесчастна Богдана Володимирівна, тел. (096) 171 31 98, email: danke@ukr.net.

Програма заходу