Головна > Анонси > Анонси подій

Діяльність Комітету

24 лютого 2021, 11:00

24 лютого об 11:00 відбудеться круглий стіл «Впровадження ескроу-рахунків та проектного фінансування житлового будівництва»

 

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Комітетом з питань фінансів, податкової та митної політики, Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством фінансів України, Національним банком України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, профільними асоціаціями, проведе круглий стіл «Впровадження ескроу-рахунків та проектного фінансування житлового будівництва».

 Захід відбудеться 24 лютого 2021 року об 11:00 у форматі відео-конференції на платформі ZOOM.

 Під час круглого столу планується обговорити актуальні питання щодо введення в дію нового механізму проектного фінансування житлового будівництва та ескроу-рахунків.

Для авторизації учасників відео-конференції просимо до 23 лютого надіслати контактну інформацію про осіб, які бажають взяти участь в заході (організація, ПІБ, посада, електронна адреса) відповідальній особі за підготовку заходу – старшому консультанту секретаріату Комітету – Світлані Прітчіній (тел. 255-23-72, email: pritchina@rada.gov.ua)

ПРОГРАМА Круглого столу