Головна > Анонси > Анонси подій

Діяльність Комітету

21 жовтня 2020, 17:00

21 жовтня у режимі відеоконференції на платформі ZOOM відбудеться засідання круглого столу з обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж"

    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Асоціацією "Укрводоканалекологія", Асоціацією учасників газового ринку, Всеукраїнською асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" проведе круглий стіл з обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж".

Метою круглого столу є обговорення актуальних проблем планування інженерного забезпечення територій, проектування галузевих схем, будівництва, реконструкції та приєднання інженерних мереж в населених пунктах.

Під час заходу планується обговорити напрацьований експертною групою законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж.

Захід відбудеться 21 жовтня о 14:00 в режимі відео-конференції на платформі Zoom. Для авторизації учасників відео-конференції просимо до 20 жовтня надіслати до Комітету списки учасників (організація, ПІБ, посада, електронна адреса). Доступ до платформи буде відкрито з 13:30.

До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади, професійних громадських організацій, проектних інститутів, експертів.

Організаційні питання щодо проведення заходу забезпечує секретаріат Комітету та помічники-консультанти народного депутата України О.Дунди:

Казімірова Ірина Ігорівна (тел. 255-32-47, kazimirova@rada.gov.ua), Бері Вікторія Марківна (тел. 255-46-15, dunda@rada.gov.ua)

Пояснювальна записка до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж"

Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж"

Проект Програми

Проект Рекомендацій Круглого столу

Презентація